Jak nosit jedinečnou koženou kabelku EDITA?

#nikolakloudova #fashion #blogger
 
Přeji vám krásný den! Je pátek a s ním i čas na náš nový blog. V dnešním blogu bych vám ráda představila naši luxusní koženou kabelku EDITA. 
 
Tato kožená kabelka se pyšní jedním velkým plusem a to je to, že disponuje odnímatelným vnitřkem, ze kterého se dá udělat další kabelka. Určitě mi dáte za pravdu, že když si koupíme nějakou věc a pak zjistíme, že splňuje více účelů, tak nás to potěší mnohem víc.
 
#kozenakabelkaedita #kozenakabelka
 
Takovým způsobem vás jistě potěší i tato kožená kabelka. Tuto kabelku jsme vám již v minulém blogu představili pomocí outfitů české blogerky @nikolakloudova a v dnešním článku vám krásná Nikola představí další outfity s koženou kabelkou EDITA a ukáže vám, jak lze nosit odnímatelný vnitřek a že je ho možné velmi snadno kombinovat k elegantním šatům.
 

 

kožená kabelka editaluxusní kožená kabelka Emotys

#hnedabarva #fashiongirl

 

Nikolu vám už představovat nemusím. Pokud čtete naše blogy, tak víte a poznáte, že je krásná mladá modelka, která ví co na sobě nosit a umí svými kombinacemi ukázat její dokonalou postavu.

Podobně to ukázala i v prvním dnešním outfitu, ve kterém zvolila do teplého slunečného počasí krátké džínové šortky. Pomocí těchto šortek ukázala krásné opálené štíhlé nohy. Bílý top v tomto outfitu ladí se sportovními bílými teniskami, které jsou letos velmi populární. 

Já jsem osobně s tímto stylem - bílé tenisky, velmi spokojená, protože jejich nosím i k sukním a tak vím, že to vypadá nejen dobře, ale se v tom cítím i pohodlně. 

Tmavozelená bomber bunda ukazuje, že Nikola ví, co se nosí a tak je vidět, že má ve svém šatníku aktuální módní kousky. Celý outfit podtrhuje naše kožená kabelka Edita, která sem podle mého názoru padne dokonale, přesto, že je zcela jiné barvy než celý outfit. Právě sem můžeme vidět, že je tato kabelka takový UNI kousek, který je možné nosit ke všemu.

 

blogerka s hezkou koženou kabelkou

#uni #unikousek

Tato kožená kabelka je velmi oblíbeným kouskem, protože se dá nosit jak přes rameno tak i crossbody, co mladé a starší dámy mají v oblibě. Hodí se k elegantnímu, ale především ke sportovnímu outfitu.

 

kožená kabelka z Itálie na Emotys

#elegance #sport

 

Bílý top a džínová sukně je basic kousek, který by měla mít každá žena ve svém šatníku. Právě k tomuto základnímu outfitu se velmi snadno kombinují i další prvky, které mohou být klidně i výrazného charakteru.

Podobně výrazným kouskem je i tato kožená kabelka v hnědé barvě. Takto působí výrazně a zároveň celý outfit podtrhne. Hnědá barva je oblíbená barva u mnoha dám.

 

letní outfit s koženou kabelkou

#EDITA #basic

 

Konečně vám však Nikola ukáže, jak nosit vnitřek kožené kabelky EDITA samostatně. Můžete ho nosit jak psáničko do ruky ke vzdušným letním šatům, když potřebujete mít co nejmenší zátěž.

Právě při těchto šatech by velká kabelka působila moc robustně a takto Nikola ukázala, že kabelka EDITA se dá využít do nejmenších detailů. Má ji uloženou v rukách jako klenot, neboť ví, že jím i tato kabelka je. Jsme rady, že nám modelka ukázala, jak lze využít tuto koženou kabelku na 100%.

 

malá kožená kabelkatrendy s koženou kabelkou

#letnisaty #100%

 

Milé dámy, líbí se vám opět módní kombinace naší blogerky Nikoly?

Využili byste vnitřek této kabelky podobně jako ona?

K čemu byste si uměli ještě koženou kabelku EDITA představit?

Dejte nám nějaký tip.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality