Jak ladit kabelky ve svém šatníku a zároveň se nerozladit?

Jak ladit kožené kabelky ve svém šatníku a zároveň se nerozladit?

Stává se vám, že stále máte ještě podvědomé vryté, že kožená kabelka mi přece musí s něčím ladit? Především s botami? Jdeme na ples, svatbu a oslavu a najednou jsme v beznaději, že nemáme správně doladěnou kabelku? Nebo jak zkombinovat tuto kabelku k mým šatům?

 

Žádné obavy, striktní pravidla v módě už dávno neplatí. V móde dominuje hravost a představivost, tvořivost a osobnost. Však podívejme se na naše milé bloggerky, které jsou od hlavy až po paty v černém a v rukou jim svítí růžová kabelka? K čemu ji mají sladěnou, možná tak ke barvě rtěnky. Nebojme se tedy experimentovat a móda je hravá, hrajme se proto s ní i my.

 

kožené kabelky valentina na emotys.cz

 

Přinášíme tedy 5 tipů, jak se vyhrát s módou:

 

1. Oživujte: Máte černý outfit? Něco mu zřejmě chybí? A co? Bílá kabelka? Hm? To by bylo asi trošku fádní. Zkusme růžovou, žlutou, modrou nebo co takovou cyklámenovou?

 

kožené kabelky nucelle na emotys.cz

 

 

2. Kombinujte: Máte černou kabelku? Nevolte ji klasicky ke černým botám. Zvolte ji ke všemu, je to nejlepší volba a každá žena by kromě béžových lodiček měla vlastnit černou koženou kabelku. Stejně to platí o béžové, červené a bílé.

 

italské kožené kabelky černé na emotys.cz

 

 

3. Tvořte: Nezapomínejme na Vaši vlastní fantazii a na to, co máte rady. Je důležité, abyste se svým outfitem byly spokojená právě Vy, protože je to o Vás. Pravidla v módě už nejsou dávno takové striktní jako kdysi. Využijte vše, co máte, kombinujte, foťte se a také se nebojte zeptat na Váš výsledný outfit okolí.

 

trendové kožené batohy na emotys.cz

 

 

4. Dodržujte jednotu outfitu: Častokrát se stává, že ženy mají problém s jednotou outifitu. Co to znamená? Jde o to milé dámy, že nezapomínejme, když náš outfit ladíme ke sportovnímu duchu, v takovém duchu ladíme i naši kabelku. Stejně to platí i naopak, pokud náš outfit nese nejvíce prvků v duchu elegance, tak takovým směrem si musíme vybrat i naši kabelku ze šatníku. A zapomeňme na sportovně-elegantní outfity, takové přece neexistují. Buď jde o sportovní outifit, který nese prvky elegance nebo naopak elegantní outfit, který rozbíjíme sportovními detaily. Takže jak milé dámy? Spojení sportovně-elegantní outfit tedy neexistuje.

 

malé kožené sportovní kabelky na emotys.cz kasandra burgunská

 

5. Vzorujte: Kombinace různých vzorů je už level pro pokročilé. Ale doporučujeme mít v šatníku alespoň jednu vzorovanou kabelku, protože ví velmi dobře oživit outfit, který je bez vzorů. Pozor je třeba si ale dát na to, když má náš ourfit více vzorů. Je důležité, aby vzory byly alespoň stejné barvy. Pár jednoduchých rad od stylistky Gabriely Koutský:

* kombinujte větší vzor s menším,

*  divoké vzory si dobře rozumí s proužky,

*pokud máte na halence květiny, tak jejich zkombinujte určitě s pruhy

*pokud máte doplněk s kontrastním vzorem, jaký jste použili na vašem outfitu, Gábina radí: zavěste ho.

 

luxusní kožené kabelky wojewodzic černobíle na emotys.cz

WWW.EMOTYS.CZ

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality