Jak ladit kabelku k botám

                                                                                  Jak ladit kabelku k botám....
                                                                 
(první část)

 

Snažíte se za každou cenu zkombinovat barvu kabelky k barvě vašich bot? Nemusíte se trápit. Už dávno neplatí že kabelka musí ladit k botám, právě naopak. Dnešní móda je plná překvapení a hlavně volnosti, a a proto pokud zvolíte jinou barvu kabelky a jinou barvu bot, můžete vypadat velmi trendy.
Co je na celém outfitu důležité, tak je zvolit alespoň jeden kousek outfitu v barvě / odstíny kabelky. Pokud ne oufit, tak líčení nebo doplňky je dobré kombinovat ke kabelce. Stačí jen jeden nenápadný kousek. Zvolte například modrou kabelku, černé boty, zkuste sáhnout buď po modrých džínách nebo modrém tričku, či halenke nebo něčem jiném modře v modré barvě např. náušnicích. Není to pravidlo, ale vypadá to skvěle.

 

 

K jakým botám ladit černou kabelku?

Černá kožená kabelka je klasika, která nikdy nomrzí a patří mezi nejčastěji používané barvy v outfitu. Výborně se kombinuje ke všem barvám. Pokud se však rozhodnete ladit i černou kabelku k černým botám, nic tím nezkazíte. Nemusíte se trápit ani nad tím, pokud jste zkombinovali elegantní kabelku ke sportovním botám nebo naopak. Nyní je to cool. Athleisure - kombinace sportovních a elagantním kousků v jednom, není stále zapomenut, což bylo vidět na poslední výstavě v Miláně.

 

Jaké boty k černej kabelke |Emotys.cz|

 

 

K jakým botám ladit béžovou kabelku?

Béžová barva na kabelkách patří také k velmi oblíbeným barvám. Vůbec se tomu nedivíme, protože béžové barvě přísluší status momentálně nejčastěji používanou barvou v módním průmyslu. Snadno se kombinuje k různým kouskům.

 

béžová kabelka k béžovým botám |Emotys.cz|

Pokud béžovou kabelku sladíte k modrým botám, určitě je to sázkou na jistotu.

kozené kabelky k modrým botám

S černou si také výborně rozumí.

béžová kabelka k černým botám

Samozřejmě i při červených botách kabelka výborně vynikne a ladí.

 

 

K jakým botám ladit modrou kabelku?

 Další oblíbenou barvou na kabelkách je modrá. Modrá kožená kabelka nechybí v málokterém šatníku a co je důležité velmi dobře se kombinuje k růžové, červené, bílé, béžové, černé a šedé. V posledních letech je také oblíbená V posledních letech je také oblíbená modro zelená kombinace a také modro růžová.

Kombinujte modrou kabelku k růžovým botám.

https://www.emotys.cz/vyhladavanie/?query=angela

Černé boty a modrá kabelka nikdy nic nepokazí.

modrá kabelka k černým botám

Béžové lodičky a tato kabelka vypadají skvěle. Kombinujte také k béžové.

modré kožené kabelky kombinujte k béžové barvě

 

 

 

K jakým botám ladit červenou kabelku?

S červenou kabelkou můžete zaujmout nejen při červených, ale hlavně u černých, béžových, šedých, modrých a bílých botách. Nejčastěji je však červená kabelka kombinovaná k černé a béžové barvě bot. Červená je výrazná barva sama o sobě, hodně výrazného už k sobě nepotřebuje. Jak je to s vámi? K čemu kombinujete kabelku vy?
 
 
Červená kabelka k červeným botám je klasika, která vás nikdy nezklame.
 

 

Made with love Emotys.cz.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality