Jak kombinovat kožené kabelky? Kde hledat inspirace?

 

#kombinace #inspirace

 

Každá žena disponuje určitým typem šatníku. Některé ženy mají velmi mnoho oblečení, módních doplňků, jiné si až tak na to nepotrpí a jejich šatníky nejsou přeplněné. Vlastní oblečení jako jsou saka, kalhoty, halenky, rifle .. a doplňky jako boty, šál, kožené kabelky, bižuterie. 

Jsou ženy, které mají velmi mnoho věcí a ztrácejí se v tom

Někdy stačí vlastnit jen pár BASIC kousků, kterými umíme připravit neskutečně množství outfitů a snadno se s takovými kousky kombinují. Ale občas to nevíme. 

Někdy také dostaneme nějaké to oblečení a nevíme vůbec, co s tímto oblečením udělat, jak ho kombinovat, jak ho jednoduše řečeno nosit. 

Někdy si i takové oblečení nebo doplněk zakoupíme, vezmeme ho z obchodu, přineseme ho domů a najednou nevíme, co máme s ním udělat. 

#BASIC

Jak se tedy v módě neztratit a vynosit opravdu všechno co ve svém šatníku máme? Jednoduše! Inspirujme se ostatními. 

Ale kde takové inspirace hledat? Já vám dnes nabídnu pár tipů, kde hledat inspirace na kombinaci vašich doplňků a především jako kombinovat naše kožené kabelky. 

 

#kozenekabelky #tip

 

kožený batoh gabriela zluty

 

 

1. ČASOPISY

Začnu od nejméně využitelného zdroje inspirací. Tištěné periodikum bylo kdysi jedno z nejpopulárnějších módních inspiraci, kde každá žena čerpala nové inspirace. V současné době se tento trend upouští, protože tištěné noviny již nejsou tak populární, jednoduše velkou roli hraje i to, že jsou drahé. 

Noviny však zdaleka nevyšly zcela z módy, mnoho žen zůstává módním časopisem věrná a nadále si je proplácejí, relaxují při nich a čerpají z nich neskutečně mnoho inspiraci. I když módní časopisy už nejsou takové populární, já je osobně hodnotím jako velmi kvalitní zdroj inspirací, protože se článkem věnují opravdu lidé, kteří se módě rozumí a plně věnují. 

Proto tento zdroj inspirace hodnotím jako velmi kvalitní, i když finačně náročnější.

 

hneda kozena kabelka Emotys

#casopisy #periodikum

 

 

2. INSTAGRAM/FACEBOOK

Velmi populární a pro většinu lidí známé sociální sítě, kde tráví velmi mnoho našeho volného a drahocenného času. Právě i zde hledáme množství inspiraci, právě díky těmto sítím nakupujeme a vidíme neskutečné množstí outfitů, které můžeme vytvořit. Dennodenně vidíme množství příspěvků týkajících se módy, kombinování a produktů. 

Pokud budu tvrdit, že každý online obchod s oblečením a doplňky vlastní alespoň jednu z těchto sítí, tak nebudu lhát. Díky těmto sítím nás lákají na své produkty, protože nám nabízejí velmi mnoho možností jak daný produkt kombinovat, jak vypadá na postavě, jednoduše řečeno dávají mu život

Samozřejmě i naše stránka s koženými kabelkami vlastní obě sociální sítě, kde se vám snažíme ukázat náš produkt v reálném životě, velikosti a barvě. Doufáme, že naše snaha se vyplácí a naše sociální sítě se vám líbí. 

 

kožená kabelka lucia emotys

#instagram #facebook

 

3. ONLINE PRODEJNY

Pokud hledáte nějaký produkt, například, když do google napíšete, kožené kabelky , tak vám vyskočí neskutečné množství prodejců, tedy e-shopů, kde si můžete daný produkt zakoupit. Každý tento obchod se snaží svého zákazníka co nejlépe zaujmout, proto nabízí kromě základních fotek daného produktu, i extra fotky z každého úhlu, vnitra a co je velmi nápomocné, tak i fotky na postavě nebo v outfitu, který můžeme pomocí daného produktu vytvořit. 

Protože konkurence je velmi velká, tak každý se snaží ukázat svůj produkt v co nejlepším světle a tak svého zákazníka přesvědčit, aby si daný produkt koupil.

 

kožená kabelka Emotys

#onlineprodejny

 

4. BLOGERKY

Právě tyto online prodejny  a aj my :) se snaží nejlépe zaujmout a prezentovat svůj produkt co nejširšímu publiku a tak oslovují různé influencerky o spolupráci, aby jejich produkt prezentovali nebo recenzovali. 

Tyto blogerky sledují reální občas i nereální lidé a tak se produkt umí dostat více do povědomí. Právě tyto blogerky nafotí produkt s různými outfity a to je pro nás velmi nápomocné, neboť některé kousky vlastníme možná i my a tak máme lepší představu o tom, co si kupujeme. 

Záleží od samotné spolupráce daného eshopu, ale často tyto blogerky napíší článek, kde daný produkt prezentují, nebo ho právě recenzují, jako jsou ony samotné s tímto produktem spokojeny. 

 

kožená kabelka hneda Emotys

#bloger #blogerky

 

Milé dámy, hledáte i vy inspirace v oblastech, které jsme vám jmenovali? 

Kde ještě víte najít inspirace? 

Rady se inspirujete druhými, nebo to necháváte čistě na váš vkus a fantazii?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality