Jak darovat kvalitní a krásný dárek na poslední chvíli?

Jak darovat kvalitní a krásný dárek na poslední chvíli?

I vy patříte mezi typy lidí, kteří nic nestíhají a samozřejmě nestihnou ani koupit dárky pod vánoční stromek? A tak se buď musí v poslední dny tlačit v obchodech a na rychle něco koupit. Někdy nestíháte ani to. Nakonec zjistíte, že to nebyl dobrý nápad, neboť někdy nepromyšlené a urychlené dárky nejsou správné řešení.

 

Vánoce čas klidu.

Eshop Emotys.cz myslí i na Vás a tak Vám nabízí jednoduché nakupování z pohodlí domova a dokonce, dárkem, který si vyberete určitě nic nezkazíte, protože si dárek vybere v podstatě samá obdarovaná osoba. Proto nabízíme v tyto poslední dny, kdy už stránky nedokážou garantovat doručení do Vánoc, lukrativní dárkové poukazy. Hlavním principem je to, že pokud si ji objednáte, tak máte dárek do hodiny ve Vašich rukou a tak se nemusíte zbytečně stresovat, jestli Vám to kurýr stihne nebo nestihne doručit.

 

dárkový poukaz.

 

 

Jak postupovat? Jednoduše si na naší stránce objednáte dárkovy poukaz v hodnotě, která se Vám líbí, vyberete si platbu online kartou, hned ji zaplatíte a my Vám vygenerujeme krásnou poukázku v hodnotě, kterou jste si objednali. (Můžete zvolit i platbu předem na účet - pouze v tomto případě nám musíte zaslat na mail potvrzení o úhradě, abychom Vám mohli vygenerovat kód uvedený na poukázce.) V nákupním košíku si zvolíte přepravu: "dárkový poukaz přes mail". Následně Vám zašleme po potvrzení platby dárkovy poukaz na mail a vy si ji v pohodlí domova vytisknete, vložíte do obálky a darujete tak blízkému pod stromeček.

 

Dárky pro Vás.


Obdarovaná osoba si tak sama vybere, co se jí líbí a vy nemusíte být ve stresu, zda se jí dárek líbí nebo nelíbí. Na naší stránce Emotys.cz najdete mnoho krásných a kvalitních kousků, proto se nemusíte obávat, že si není z čeho vybrat.
Myslete tedy štědře a rozumně a určitě zažijete krásné předvánoční období bez stresu.

S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality