Jak být stále trendy

#trendy #fashion

 

Určitě každá dáma má touhu si koupit jednou za čas něco originální a jedinečné, aby vynikla z davu, ukázala světu, že trendovosti rozumí a tak se alespoň na chviličku cítila sebevědomě.

Ano, každý jednou za čas potřebuje do svého šatníku vnést něco, co ho oživí a udělá výjimečným a co právě jak se řekne letí. Na druhé straně je třeba vždy myslet na to, že v šatníku nikdy nesmí chybět základní kousky, které jsou nadčasové, klasické a které s aktuálním trendovým kouskem vědí vytvořit skvělý trendový outfit, ve kterém zazáříte.

 

fashion pro damy

 

V tomto blogu vám prozradíme a poradíme, co si pořídit do vašeho šatníku, abyste vždy měli jistotu, že pokud si tyto kousky dáte na sebe, nikdy tím nic nezkazíte.

Dnes vám dáme pár rad.

#rady #girl

 

1. Černý klasický kostým.

Určitě má ve vašem šatníku přední místo. Nebo ne? Pokud ne, tak šup do toho, abyste si ho pořídili, Velmi dobře se kombinuje nejen k elegantním kouskem oblečení. Dámy ho v tomto čase milují kombinovat hlavně k černým kalhotám, klasické nadčasové halence ale bílému klasickému tričku a bílým teniskám.

 

černy kostym pro damy

 

Máte chuť na džíny? Použijte černý kostým, bílý top a modré džíny a opět vsadíte na jistotu. Budete vypadat pohodlně, nadčasově a také trendy.

 

Business dáma. Potřebujete před vaším šéfem zaujmout? Tak směle do toho s černým kostýmem, které doplníte černými kalhotami, černým topem a můžete zvolit vysoké boty. Pokud vám to nedovolují vaše unavené nohy, s bílými tenisu opět nic nezkazíte. Právě naopak, máte další příležitost jak zaujmout své okolí skvělým outfitem.

 

#cernykostym #dziny

 

2. Bílé tenisky.

Bílé tenisky jsou dalším modním kouskem, který řadíme ke klasice, která nezná hranice. Jsou populární už několik let. Není se ani čemu divit, bílá je barvou, která se výborně kombinuje k čemukoli, je barvou čistoty. Bílé tenisky sladíte k čemukoli, ať už k šatům, džínům, k elegantně kostýmu, k sukni ...

Potřebujete zvolit pohodlný outfit?  Zkuste zvolit černé kalhoty, šedý rolák a oživte tento outfit bílými teniskami.

 

bílé vysoké tenisky

 

A co tak ke kabátu? Ladit tenisky k elegantním kouskem oblečení v dávných dobách bylo nemyslitelné. Hranice módy se posunuly tak daleko, že sladit kabát ke teniskám je v tomto čase samozřejmostí.

Nike tenisky sladěné s černými kalhotami, černým rolákem a hnědým kabátem.

 

#biletenisky #kabat

 

3. Crossbody kabelka.

Crossbody kabelka v šatníku má také důležité místo a to díky tomu, že se velm dobře kombinuje nejen k elegantním kouskům outfitu a díky prodlouženému ramínku, což ji činí crossbody se hodí i sportovním kouskem. Crossbody kabelka v černé barvě je nenahraditelná. Pokud takovou ve Vašem šatníku najdete, určitě mi dáte za pravdu, že patří ke kabelkám, kterou velmi rádi nosíte.

Černá velká kabelka patří k nejčastěji prodávaným kouskům. Černá kožená kabelka se velmi dobře ladí k čemukoliv.

 

černá velká kožená kabelka

 

Business dáma. Pokud vaše práce vyžaduje být business dámou v každém čase, určitě kabelka v černé barvě hraje ve vašem životě velkou roli. business dámy potřebují elegantní kousky outfitu v každém dni. 

 

#kozenakabelka #cernakabelka #crossbodykabelka

#business

 

Milé dámy, nabídli jsme vám tři základní kousky, které musíte jednoduše vlastnit ve svém šatníku. Jste stejného názoru a tyto tři věci vlastníte? Nebo považujete za základ v šatníku něco úplně jiného? Podělte se s vašimi názory s námi.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality