Hnědá kožená kabelka v podání krásné Nikoly

#nikolakloudova #hnedekozenekabelky

 

Pokud čtete pravidelně naše blogy, tak je vám určitě blogerka Nikola velmi známá. Ti, kteří se k nám dostali až teď, tak vám naši milou blogerku @nikola_kloudova představíme.

Nikola je česká blogerka, která má na Instagramu více než 20 400 fanoušků z Česka, Slovenska a ostatních zemí. Její fanoušci si mohou téměř každý den vychutnat krásné momenty v její postech nebo příbězích. Nikola je fotomodelka a má krásnou postavu, kterou ocení hlavně páni. Na její profilu najdeme fotky, kde je tuto postavu vidět a věru tato blogerka může být na ni velmi pyšná.

 

Těšíme se, že Nikola vede s námi dlouhodobou spolupráci a že se jí naše kožené kabelky líbí.

 

kožená kabelka a Nikola

 

Tato krásná blogerka našla na naší stránce hnědou koženou kabelku, která se hodí do jejího šatníku.

V dnešním blogu tak představíme outfity, ke kterým se tato kožená kabelka hodí a které jsou podle nás k této kabelce v podání Nikoly krásné, nadčasové, pohodlné, prostě ideální.

 

#czechbloger #blog 

 

1. OUTFIT

První outfit je ukázkou Nikolina elegance. Ví, že červená a hnědá jsou barvy, které by na první pohled možná spolu neseděli, ale je tomu naopak. Tento outfit dokazuje, že červená a hnědá spolu sedí a navzájem hrají.

Pohodlnost a zároveň nadčasovost, které z tohoto outfitu vycházejí, ukazují co blogerka ráda nosí. Dalo by se říci, že hnědé boty s otevřenou špičkou dodržují pravidlo kabelka a boty, jenže tato modelka ukázala, že nemusí být v úplně totožném odstínu.

Bílý top spolu s černými kalhotami je klasika, kterou si člověk rád obléká. Nikola však tuto klasiku rozbila červeným sakem, který podtrhla hnědou koženou kabelkou z naší kolekce.

 

červená barva a hnědá kožená kabelkačervená a hnedá barva spolu

#kozenakabelka #elegance

 

2. OUTFIT

Druhý outfit se opět nese v pohodlné a ležérní tónině. Jeho jednoduchost rozbila modelka naší hnědou koženou kabelkou, kde ukázala, že výrazná barva kabelky může být jediná výrazná barva v celém outfitu. Takto působí kabelka jako klenot a je krásně výrazná.

Bílé tenisky, které k danému outfitu zvolila jsou v souladu s aktuální módou a to naše modelka ví.

Celý tento outfit působí velmi dobře a pohodlně. Je vhodný hlavně v létě, kdy teplota ne já až tak vysoká a protože je velmi pohodlný, tak je vhodný zejména na dlouhé procházky po přírodě či exkurze po památkách.

 

hneda kožená kabelkahneda kožená kabelka od Emotys

#exkurze #sport #biletenisky

 

3. OUTFIT

Ve třetím outfitu zvolila modelka Nikola trendy aktuální krátké tričko, které decentně odhaluje břicho. K němu zvolila černé kalhoty s vysokým pasem. Oba tyto modely jsou velmi aktuální a trendy a modelka Nikola si je díky své dobré postavě může dovolit.

Právě kalhoty s vysokým pasem prodlužují nohy a tak zvýrazňují jejich štíhlost. Hnědá kožená kabelka do ruky je v tomto případě ideální volbou, protože nepůsobí až tak robustně a její barva je opět na celém outfitu nejvýraznější, přitom jemně dolaďuje trendy vzorovaný top.

 

kožená kabelka Emotyskrásna blogerka Nikola

#vzorovanytop #postava

 

4. OUTFIT

Čtvrtý outfit, který Nikola zvolila k této kožené kabelce se mi líbí nejvíce. Šedé obtažené letní šaty jsou na této blogerke velmi krásné, nádherné obepínají její dokonalé křivky. Jsou jednoduché a zároveň nadčasové. Jsou jemné a zároveň jemně vulgární.

Jednoduše této blogerke sluší a myslím si, že i více ženám. Je vidět, že Nikola sleduje trendy a ví, že spojitost šatů a tenisek je velmi oblíbená a moderní kombinace.

A jak působí naše kožená kabelka? Opět dolaďuje celý outfit svou výraznou barvou a tak působí velmi dobře.

 

kombinace s koženou kabelkousede saty a hneda kozena kabelka

#sedesaty #aktualnitrendy

 

Je vidět, že Nikola to s naší koženou kabelkou v hnědé barvě ví. Nám se jí outfity velmi líbí a myslíme si, že i naše samotná kožená kabelka se jí velmi dobře nosí a kombinuje.


Milé dámy, co řeknete na krásnou modelku vy? Líbí se vám její styl? Oblékli byste si stejné kousky a voliti stejnou koženou kabelku? Nebo byste ji kombinovali jinak?

 

blogerka nikola kloudova

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: @nikola_kloudova

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality