Emotys představuje kožené batohy

#kozenybatoh #batoh #kozeny

 

Kožený batoh je rok co rok více populární a to i díky tomu, že se na trhu nacházejí novější a novější modely. Jeho praktičnost si oblíbily všechny věkové kategorie. Batoh již není dávno jen výsada mladých školaček, které v něm nosí školní věci. Naopak setkáváme se s modely, kde se směstnají tak maximálně klíče, mobil a peněženku. Je to proto, že kožené batohy se nenosí už jen do školy, ale také k mnoha setkání, posezení a neformální akce.

Batohy jsou čím dál více oblíbené mezi mnoha blogerkami, na internetu nás zaplavují tisíce postů právě s koženými batohy.

 

kozeny batoh od emotys

 

Je to super, protože kožený batoh sám o sobě je:
1. moderní a trendy
2. praktický
3. kvalitní

 

Nezapomínejme na to, abychom si uměli vybrat správný batoh. To znamená, že musíme zohlednit k čemu ho potřebujeme. Pokud chci praktický batoh do školy, tak samozřejmě musí směstnají formát A4.

Pokud však potřebujeme batoh na nějaké neformální setkání, tak si vybírejme z menších batohů, které jsou hlavně moderní a trendy.

Také nezapomínejme na barvy. Toto léto jsou moderní barvy jako korálová, žlutá. Nebojte se tedy experimentovat a sáhněte i po různých barevných variacích.

V dnešním článku vám představíme módní kolekci kožených batohů na našem e-shopu. Vybírali jsme pro vás batohy, které jsou nejen praktické, ale najdete i trendy a stylové batohy. Uvidíte, je si z čeho vybírat. Naše batohy jsme se snažili také kombinovat k nějakým barevným kouskem, aby se vám lépe vybíralo a rozhodovalo. Vždyť možná některé kousky oblečení nebo barev vlastníte určitě i vy. Ať se líbí.

 

1. Kožený batoh GABRIELA

 

Tento kožený batoh je velmi moderní, nadčasový a je možne jej nosit ke každému typu oblečení. Jeho prošívaný vzor ho jemně obzváštňuje a dodává mu jistý kousek luxusu. Právě toto prošívání na něm ukazuje, že jde o kvalitní kousek a že tuto kvalitu je na něm i znát.

 

kozeny batoh gabriela

 

Milé dámy, tento kožený batoh vám přinášíme ve více barvách jako: žlutá, černá a tmavomodrá. Právě žlutá barva je barva léta a vy určitě s takovým kouskem zazáříte. Nebojte se ho tedy kombinovat i k červené barvě, krásně vyzní. Neumusíte se bát, že žlutá je výrazná barva. Právě takto ukážete, že víte jak se dělá colorblocking a tak bude každý vědět, že jste módní znalkyně.

 

červeny kozeny batoh od emotys

 

#kozenybatohgabriela #colorblocking

 

2. Kožený batoh NAVARO

 

Kožený batoh Navaro je prostě klasika, kterou Emotys přinesl. Tento batoh je opravdu skvělý, oblíbený a žádaný. Proto jsme na toto nezapomněli a do letní kolekce tohoto batohu přinesly nové barvy jako korálová, červená, silně a jemně růžová, nezapomněli jsme ani na hnědou, černou a modrou a kolekci uzavírá šedá a kamel barva.

Tento batoh je výjimečný v tom, že jde o batoh 2v1. To znamená, že jej můžete nosit jako batoh nebo jako kabelku. To je výjimečné, protože od vaší nálady závisí, zda si dnes vezmete kabelku nebo batoh. Také toto rozhodnutí ovlivní i vaše potřeba.

Pokud sáhnete po červeném kousku z této kolekce, tak určitě ho nezapomínejte kombinovat k tradiční černé barvě. Celý outfit můžete ozvláštnit boho stylem, tedy my jsme sáhli po vzdušných boho kraťasech.

 

cerveny kozeny batoh navaro

 

Také se nebojte kontrastů a můžete klidně kombinovat světlou a jemnou sukni k tmavému batohu. Jak vidíte dokonale pasují a tak můžeme klidně tvrdit, že spolu krásně hrají. A také se nebojte kombinovat batoh a sukni. Právě to je momentálně trendy a doplňte celý outfit o nějaké tenisky a bude to přímo ladit dokonale.

 

černy kozeny batoh navaro

 

#cernykozenybatoh #cervenykozenybatoh #bohostyl

 

 

3. Kožený batoh ZUZANA

 

Při tomto batohu mluvíme o takzvaném imageovým batohu. To znamená, že opravdu velmi mnoho toho nepomestí. Naopak můžete v něm nosit opravdu maličko věcí. Právě při tomto batohu ale není důležitá praktičnost, spíše jde o styl a trend. Malé batohy jsou momentálně velkým hitem a kombinace vybíjení je opravdu velmi populární.

kozeny batoh zuzana

 

Rozbijte tento "rock" styl a zjemněte celý outfit dlouhou vzdušnou sukní a uvidíte jak se budete cítit příjemně. Vybíjení na batohu nemusí vždy znamenat tvrdost vašemu módy. Naopak obměkčit svůj styl i jemnými kousky, které by na první pohled spolu moc nehráli. Naopak, všimněte si jak dokonale hrají. Ne nadarmo se říká, že se protiklady přitahují. Jak vidíte platí to iv módě.

 

cerny kozeny batoh zuzana od emotys

 

#cernykozenybatoh #protiklady

 

4 . Kožený batoh KRISTINA

Tento kožený batoh nese v sobě dvě specifické věci a to patent, který mu dodává eleganci a semiš, který mu dodává luxus. Nebojte se toho, že říkáme, že batoh a elegance spolu. Naopak. Batoh už dávno není výsadou pouze čistě sportovního ducha. Naopak můžete ho klidně a s oblibou ladit k elegantním prvkem outfitu. Při lodičkách bychom byli ale opatrní. Naopak klidně ho kombinujte k elegantním sukním a také k nějakému luxusnímu croptopu.

 

kozeny batoh kristina

 

#kozenybatoh #elegance #luxus

 

Milé dámy, rady jsme pro vás připravili novou kolekci kožených batohů na naší stránce. V našem e-shopu si můžete toho vybrat opravdu hodně. Kromě těchto výše zmíněných batohů tam najdete i mnohé další ze starší kolekce, která je ale stále velmi oblíbená a aktuální. Nezapomínejte na to, že naše italské kožené batohy jsou velmi kvalitní a klientky jsou s nimi opravdu velmi spokojeny. Sáhněte tedy i vy po některém a uvidíte nezklame vás.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marikakiss

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality