Drahé versus levné kabelky

Dámy, toužili byste zazářit s luxusní kabelkou od drahých světových značek, jako je Louis Vuitton, Givenchy, Burberry a Chloe, ale vaše kreditka vám to nedovolí. Nevadí, my máme pro vás řešení. Udělali jsme si malý průzkum, kde jsme našli dvojnice luxusních světových kousků. Nabízíme vám možnost jak ušetřit majlant peněz a zároveň si zakoupit kabelku podobnou těmto světovým značkám.

 

Louis Vuitton

Jde o francouzskou módní značku, kterou určitě znáte díky monogramu LV, který se objevuje na všech produktech této značky. Značka byla založena v roce 1854 Louisem Vuittonem. Značka se pyšní výrobou luxusních produktů, ke kterým řadíme oblečení, cestovní kufry, doplňky a hlavně kabelky. Právě kabelky se staly inspirací pro mnohé jiné značky, které začaly napodobovat styl Louis Vuitton.

Pokud jste si prohlédli naši nabídku kožených kabelek, určitě jste zahlédli tento typ kožené kabelky Bianca, který se podobá na kabelku od Louis Vitton v hodnotě přibližně za 57000.

 

levné kožené kabelky podobné na styl louis vitton

 

Kabelka Bianca je vyrobena z pravé kůže, která je pevná a vydrží dlouho. Hodnota této kabelky je 2090 Kč. Mezi její kladné stránky řadíme: černou barvu, krátký a dlouhý popruh, díky čemuž ji lze nosit v ruce, ale i crossbody. Je to typ kabelky vhodný pro dámy, které mají rády trendové a hlavně nadčasové kousky.

 

 

BURBERRY

Značka byla založena Thomasem Burberrym v roce 1856. Pro tuto značku je příznačný hlavně tartánový vzor, ​​který kopírují mnohé světové značky. Významným bodem pro tuto značku je udelení královského oprávnění od Královny Alžběty II a Prince Charlese. Tato značka se specializuje hlavně na šití luxusního oblečení, výrobu luxusních šperků a šití kožených kvalitních kabelek a bot.

 

kožená kabelka pisas podobní na styl burberry

Je vám známá tato dámská kabelka Pisas z naší nabídky? Jde o italskou koženou kabelku na styl Burberry kabelky v hodnotě 39000 Kč. U nás tuto kabelku na vzor kabelky od této prestižní značky najdete za  2399 Kč. Kabelka je ve střední velikosti, je ideální do práce, ale i do společnosti. Zlaté kování jí dodává na luxusu. Patří mezi velmi oblíbený typ kabelky.

 

GIVENCHI
 

Jde o francouzskou prestižní značku, jejíž zakladatelem byl Hubert de Givenchy. V roce 1952 otevírá jeho první salon, ve kterém představil svou první úspěšnou kolekci. Značka se velmi rychle šířila po světě hlavně do USA a na Blízký východ. V současnosti hlavním návrhářem této značky je Piccard Tisci, který se svým týmem se věnují navrhování oblečení, módních doplňků a kabelek, obuvi ......

kabelka na styl givenchi od emotys.cz


Kabelky se staly lákadlem pro jiné světové značky, které již několik let napodobují tento luxusní a hlavně nadčasový styl. Pokud toužíte po kabelce podobné originál kabelce Givenchy, nahlédněte do naší nabídky kožených kabelek, kde si určitě všimnete tento typ střední kabelky vhodný do  společností, na kávičku, ale i do práce. Dámy v tomto případě nepůjde o originál kabelku Givenchy, ale koženou kabelku Charo Garcia šitou ve Francouzskou za 1499 Kč, při které vás potěší to, že ušetříte značnou část peněz.

 

 

CHLOE
 

O této prestižní světové značky založené v roce 1952 Gaby Aghion jste určitě už slyšeli. Svou první kolekci předvedli v Café de Flor o 4 roky později v roce 1956, kdy prohlídka sklidila velký úspěch. Velkým plusem pro tuto značku byl vstup Karla Lagerfelda do firmy, kde se stává hlavním módním návrhářem této značky. Značka se specializuje také na šití drahých kabelek, které jsou populární po celém světě a které se staly stylem pro mnohé značky. 

kožená kabelka od emotys podobná kabelke chloe

 

 

 

 

 

Kabelky od této značky se vyznačují nadčasovým a luxusním stylem. Jsou vhodné pro mladé, ale i starší dámy. V naší nabídce můžete zahlédnout  kabelku podobnou kabelce od značky Chloe. Kabelka se hodí na párty, do společnosti, na svatby, plesy. Její velkou zajímavostí je kruhová rukojeť namísto uší a dlouhý odepínatelný popruh, díky čemuž ji lze nosit crossbody jen za 1999 Kč.

 

 

S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality