Dovolená na pláží? Jakou koženou kabelku vzít s sebou?

 

#more #dovolena

Období dovolených se pomalu rozbíhá a možná patříte k těm šťastlivcům, který navzdory všem možným doporučením, abyste letos raději dovolenou odložili, tak či tak jdete. Těšíte se, že si můžete po dlouhé době odpočinout někde u moře, načerpat pozitivní sílu a zdraví ze slunce a očistit se od negativismu někde v moři. Jelikož se ve velkém věnujeme koženým kabelkám, tak vám v tomto článku představíme, po jaké kabelce sáhnout, když jdete k moři, respektive na pláž.

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

1. Pletené kabelky

Velmi oblíbené jsou (hlavně v létě) pletené kabelky. Tyto kabelky občas nahrazují i bavlněné typy. Jde o lehké a vzdušné kabelky, které jsou povětšinou větších rozměrů. Jakou velikost této kabelky zvolit záleží od vás, ale nejčastěji nosíte velké rozměry.

#velkerozmery

Je to proto, že na pláž si potřebujete vzít s sebou hodně "drobností" jako voda, opalovací krém, časopis či kniha, mobil, diář, klíče, ručník ... Všechny tyto věci vyžadují pak místo, které nosíte ve svých rukou. Velkou nevýhodou pletených kabelek je snad to, že když se zašpiní, tak se hůře čistí. To se vám při bavlněných a kožených kabelkách nemůže stát. Může, ale snadněji to jde dolů.

 

pletene kabelky

#pletenekabelky

 

2. Kožené kabelky?

Vzít si na pláž koženou kabelku? Možná patříte ke ženám, které si tento druh kabelky nevědí odpustit ani na pláži. Jednoduše i na pláži musíte vypadat tak, že víte co je kvalita a milujete tuto kvalitu nosit všude s sebou. My vám však nedoporučujeme volit tento typ na pláž. Voda z moře, kamínky a písek nemají velké porozumění s kůží. Sice, když se vám zašpiní, tak si ji víte rychle očistit, ale to je asi jen jediná výhoda oproti pleteným a bavlněným kabelkám.

#kvalita

Pokud však patříte k typům, které potřebují kůži nosit s sebou, tak si ji vezměte na nějakou večerní procházku po městě, či do letadla. Avšak pokud máte nějaké to pracovní setkání na pláži, kde si koženou kabelku položíte a potom ji odnesete v rámci prezentace vaší osobnosti, tak ano, v tomto případě po ní sáhněte.

 

kožené kabelky emotys

#kozenekabelkynaplazi

 

3. Bavlněné kabelky

Velmi dobrá volba na pláž jsou kabelky z bavlny. Jsou lehké, prostorné a snadno se čistí. To je opravdu velká výhoda těchto kabelek. Rovněž jsou levné, nevyžadují nějakou speciální údržbu.

#levne

Jedinou nevýhodou je možná to, že nevypadají nějak extra krásné. Také nimi moc nezaujmete. Ale to na pláži až tak nepotřebujeme. Povětšinou chceme zaujmout našimi plavkami. V kabelce na pláž si potřebujeme odnést jen to nezbytné a hlavně si psychicky a fyzicky odpočinout. Chcete-li však na pláži zaujmout i kabelkou, tak doporučujeme určitě volit pletenou moderní hitovku.

 

bavlnene kabelky

#bavlnenekabelky

 

Milé dámy, jdete na nějakou dovolenou k moři?
Který typ kabelky volíte na pláž?
Potřebujete mít na pláži koženou kabelku?
Vlastníte doma nějakou pletenou nebo bavlněnou kabelku, nebo si ji kupujete jen kvůli dovolené na pláži?

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality