Do jakých módních doplňků se vyplatí a nevyplatí investovat?

 

#modnidoplnky #investice #fashion

 

V dnešním článku by jsem se vám snažila poradit tématem módní doplňky a jejich investice. Určitě každá žena vlastní alespoň jeden doplněk z nabídnuté kategorie. Někdy však nastane v hlavě otázka, zda se vyplatí do tohoto doplňku investovat a nám se to vyplatí, nebo naopak je lepší na tomto konkrétním doplňku ušetřit a tak si ušetřené peníze raději doložit na jinou koupi. Vycházím hlavně z předpokladů, co žena nosí nejčastěji, kde je kvalitu a dražší cenu doplňku vidět a hlavně jestli se nám to vůbec vyplatí.

 

Doplňky sami o sobě jsou součástí každé ženy. Každá žena má nějaký ten módní doplněk, často jejich obměňuje, neodolá jim. Ne každý doplněk je však naprostou nutností, proto i od toho se odvíjí zda se investice do něj vyplatí nebo ne.

 

modni doplnky a ich investice

 

1. Hodinky

Hodinky v minulosti byly nutnost, protože jsme neměli mobily a tak pojem o čase byl pro nás velmi důležitý. Dnes nahrazují hodinky mobilní telefony a tak se stávají více doplňkem než nutností. Je však mnohem lepší a hezčí, když jsou na rukou hodinky, než když hrabeme někde v tašce, abychom zjistili kolik je hodin. Já jsem toho názoru, abychom do hodinek investovali. Nemusí to být investice za několik deset tisíc korun, ale určitě byste měli sáhnout po značkovejších a dražších hodinkách, ne po nějakých imidžových kráskách. Já vlastním dvoje kvalitních hodinek, jedny sportovní a druhé čistě elegantní a ty si ladím do mých outfitů, podle toho na co mám momentálně náladu a jak se cítím. Vlastním jejich už několik let a vůbec jejich koupi nelituji, protože vypadají stále nádherné a nově, přesto, že jsou nošeny velmi často.

Tedy investice do kvalitních hodinek mi přijde jako nutnost. Na levných hodinkách někde z trhu to bude po častém nošení hned vidět. Je to sice hezké, že budete mít hodně hodinek, ale jelikož po tváři si lidé všímají i ruce, tak je důležité, aby na upravených rukou nebyly nějaké levné, zkažené, oloupané hodinky. 

 

Závěr máme v tomto případě jasný: investice do kvalitních hodinek se vám určitě vyplatí a krásně se bude na vyšich rukou vyjímat.

 

kvalitní značkoví hodinky

 

#hodinky #znackovehodinky #kvalitnihodinky

 


2. Náušnice, náramky, náhrdelníky, prsteny

Tuto kategorii bychom mohli nazvat i bižuterie, i když ne vždy je to bižuterie. Ženy nosí tyto doplňky velmi rady, často je to i znakem naší ženskosti a elegance. I já nosím velmi ráda bižuterii, často volím jednoduchý outfit a právě pomocí bižuterie je jistým způsobem zvýrazněn.

Investice do této kategorie mi až tak nutná nepřijde. Je to proto, že móda se v oblasti bižuterie velmi často mění a někdy můžeme nosit delší dobu starší outfity a k tomu jejich vynoviť právě novou a aktuální bižuterií. Jednou jsou moderní výrazné náušnice, jindy střídmé. Podobně je to i u náramků či náhrdelníků. Pokud byste však chtěli investovat do nějaké bižuterie přece, tak určitě je to do náramku, pokud jej nosíte dennodenně a tak často jako hodinky. Investice do prstenů je ideální v tom případě, pokud nosíte prsteny dennodenně a vysloveně musí být ze zlata nebo stříbra. Pokud však berete prsten pouze jako doplněk, tak určitě sáhněte po levnějších verzích. Podobně je to i s náušnicami. Já se snažim vždy náušnice kupovat ve výprodeji, tehdy si vím dovolit více kusů za dobré ceny. Náhrdelníky také často procházejí obměnou. Proto bych také v investici byla střídmější.

 

Celkově bych tuto kategorii uzavřela bez investice, tedy více kusů za méně peněz.

 

bizuterie investice doplnky

 

#bizuterie #nausnice #nahrdelnik #prsten

 


3. Kožená kabelka

Kabelka je velkou společnicí každé ženy. Je to proto, že ji nosí všude s sebou. Ukrývá v ní své poklady, ale někdy ani neví, co v ní má. I taková je realita kožených kabelek. Některé ženy je mají v šatníku mnoho, jiné jen pár. Od čeho to závisí? Od vnímání žen a od toho, co upřednostňují. Jsou ženy, které si nakoupí spousty levných kabelek, jsou ženy, které investují do drahých značkových kabelek.

Já bych však volila zlatou cestu a to tak, že bych investovala do kvality, ale ne až tak mnoho. Tedy vysloveně bych nesahala po značkové kabelce. Postačila by mi kvalitní kožená kabelka z Itálie, jejíž kvalita je vysoká přes její ceně. Modely, které Italové nabízejí jsou opravdu krásné a velkou výhodou je to, že je můžete nosit dlouhou dobu a stále budou moderní a nadčasové. A hlavně budou vypadat dobře a ne ošoupané. To se u některých značkových kabelkách bohužel nedá říct a vy tak vyhodíte zbytečné peníze. Super je hlavně to, že pravou italskou koženou kabelku nemusíte hledat v Itálii, ale ji najdete iu nás v e-shopu za skvělou cenu.

 

Tedy závěr v tomto případě je jasný: investujte do kabelky, ale s mírou. Tedy volte zlatou střední cestu a pořiďte si kvalitní koženou kabelku z Itálie.

 

kožená kabelka Emotys

 

#kozenakabelka #znackovakabelka #italskakabelka

 


4. Kožená peněženka

Tak jako kožená kabelka, tak je pro ženu potřebná kožená peněženka. Také ji doprovází na každém kroku a bez ní se prostě nikde nechodí. Proto je i v tomto případě třeba investovat do kvality, protože je dennodenně s námi a řekněme si na rovinu, určitě nestřídame peněženky při různých príležistostiach tak jako kabelky. Tedy na každé kožené peněžence je vidět, že je dennodenně nošena a my se určitě nechceme stydět při každém jejím vytažení, že je stará, oloupaná a špinavá. Proto je třeba koupit si peněženku z pravé kvalitní kůže, která vydrží. Samozřejmě se od toho odvíjí i cena peněženky. Ale nebojte, vyplatí se. Bude to na vaší peněžence znát.

Já sama mám už mou koženou peněženku a známky nošení na kůži není opravdu znát. Nemusím se stydět, když jí platím v obchodě, nebo když si ji jen tak vyložím někde na stolku. Jsem ráda, že jsem investovala, protože se to opravdu vyplatilo.

 

Takže i v tomto případě je záver jasný: investice do kožené peněženky je přímo nutnost. Dobře vypadá a také vy se budete s ní cítit příjemně.

 

kožena penezenka Emotys

 

#kozenapenezenka #znackovapenezenka #pravakuze

 


5. Boty

Poslední kategorii, které se budu v tomto blogu věnovat jsou boty. Boty jsou prostě doplněk (já bych to nenazvala doplněk, spíše nutnost), který musíte mít ne v jednom. Jejich potřeba se odvíjí od sezóny a hlavně počasí. Jelikož tento doplněk je potřebný a nošen téměř denně (samozřejmě, pokud jste celý den zavřená v domě, tak je až tak nepotřebujete :)). Bot bychom měli mít více, protože ani nemusím dávat nějaký argument, jednoduše logicky si nemůžeme představit někde chodit bez bot.

A co investice? Tak v tomto bych byla střídmější, to znamená investovat do sezónních nejvíce nošených kousků a pak si určitě pořídit nějaké ty imidžové boty, které jsou platné jen jednu sezónu a pak je klidně můžete vyhodit a více nenosit. Hlavně to bude na nekvalitních botách znát. Na kvalitních botách zase naopak nebude znát, že byly nošeny tak často.

 

Závěr je v mém případě takovýto: investovat do klasických a uni kousků, které nosíte podle ročního období, tedy klasické botasky, tenisky, zimní kozačky. A k tomu si pořídit nějaké levnější kousky imidžových bot, které vykukují z klasiky.

 

boty levnejší imidžové

 

#boty #sezona #imidz

 

Milé dámy, doufám, že vám můj seznam trochu pomohl rozhodnout se, do čeho v budoucnosti investujete a co si pořídíte v levnější a tím nekvalitnější verzi. Snažila jsem se vycházet z reálných potřeb každé ženy a myslím si, že tento článek bude aktuální po dlouhá léta, protože tak jak se sice móda mění, tak ale naší potřeby zůstávají po většině na stejné úrovni.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marikakiss

 

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality