Dámské kožené batohy do školy

Letní dovolené jsou v plném proudu, slunečné dny nám letos přejí, ale bohužel větší část prázdnin je už za námi. Školní povinnosti jsou již brzy přede dveřmi a my stále více začínáme přemýšlet nad tím, co si musíme  pro skvělý start do školy pořídit. Velmi důležitým prvkem av posledních letech oblíbeným doplňkem se stal kožený batoh. Dívky touží po kvalitních doplňcích, proto kožený batoh je tou skvělou volbou.
 
Na Emotys.cz najdete velký výběr kvalitních kožených batohů, které jsou šité z pravé kůže přímo v Itálii. Nabízejí různé barvy, vzory a velikosti. Velmi žádané jsou i batohy a kabelky 2v1, díky kterým máte kabelku a batoh 2v1.
 
 
Kožený batoh Relena
#Nadčasová klasika#
luxusní černý batoh relena na emotys.cz
Jeho velkou výhodou je, že vejde do něj formát A4. Směstnají opravdu dostatek věcí a zároveň je stylový, velmi praktický a nadčasový. Má hlavní velkou komoru se zapínáním na zip po celé jeho šířce. Uvnitř je 1 kapsa na zip a otevřené kapsy. Je stylovým doplňkem nejen do školy, ale i do společnosti. Určitě se stane vaším oblíbeným doplňkem i na procházkách. Zlaté kování na černé barvě působí stylově a luxusně.
Tento kožený batoh je vhodný i pro starší dámy, které potřebují kvalitní batoh a zároveň chtějí s ním vypadat trendově. Batoh je dostupný iv jiných barvách.
 
 
Kožený batoh a kabelka 2v1 
#praktickost, nadčasovost, kvalita#
 
kvalitní žlutý batoh a kabelka 2v1 navaro emotys.cz
 
Ano, je praktický, zároven kvalitní a nadčasový. Představujeme vám další velmi pěkný model z Itálie, který dámy milují. Jde o batoh a kabelku Navaro dostupný na našem ehope v různých barvách od světlých barev po silné výrazné a tmavé barvy. Batoh Navaro je vhodný pro slečny do školy, protože vejde do něj formát A4. Má jednu velkou komoru se zapínáním na zip. Druhá menší komora má zapínání na zip. Kování je ve zlaté barvě, tedy milovnice zlatých doplňků si přijdou na své.
 
 
Kožený batoh Fiodora
#Nadčasová klasika#
 
luxusní  italský batoh modrá fiodora z emotys.cz
 
Jde o nadčasovou klasiku, která vydrží velmi dlouho a po letech používání vás nezklame. Batoh má širší popruhy, díky čemuž vydrží i větší váhu. Dámy tento model milují díky tomu, že do něj vejdou půl domu. Přední strana batohu je doplněna o kapsa na zip, do kterého směstnají důležité dokumenty. Hlavní velká komora má kapsu na zip, ve kterém se nachází kapsa na dokumenty. Popruhy jsou regulovatelné.
 
 
 
Věříme dámy, že do naší nabídky kožených batoh pro dámy určitě nahlédnete a vyberete si pro sebe ten nejlepší model, který vám bude vyhovovat co nejvíce.
 
 
S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality