Dámská kožená peněženka, ano nebo ne?

 

Každá žena vlastní alespoň jednu peněženku. Je to věc, bez které si neumíme život představit. Možná ano, ale sama si neumím představit, kde bych nosila peníze, karty a v poslední době neskutečné množství věrnostních karet u více obchodních značek. Že by jen tak pohozené v kabelce? Nebo bych si pořídila nějaké kapsy?

 

Asi ne, vraťme se tedy k normální realitě a řekněme si to na rovinu. Ano, bez peněženky to prostě nejde.

Kožené peněženky na našem eshopu.


Pokud máme v tomto jasno, tak pak už jen nastává otázka, jakou peněženku? Kvalitní nebo takovou, co na ní bádat známky použití již po měsíci? Za nás jednoznačně přehlasováno s výsledkem: jedině kvalitní koženou peněženku. Nemusí tam být nějaká extra značka, je přece důležité, ať splňuje svůj účel a ať nám vydrží. Sice za peněženku z eko materiálů zaplatíme méně, ale bohužel je to i při nošení vidět. Proto je důležité investovat do něčeho, co opravdu nosíme každý den a neměníme to tak často jako ponožky.

 

Luxusní kožené peněženky s různou potiskem.


Náš e-shop Vám nabízí velké množství kvalitních peněženek, které jsou určitě cenově dostupné pro každého. Jejich cena se samozřejmě odvíjí od kvality přepracování a jaké materiály byly použity.

 

Zlatá kožená peněženka s imitací hadí kůže.

 

Mezi velmi oblíbené kožené peněženky, patří italské kožené peněženky. Mají klasické italské přepracování kůže. Jsou dostupné ve více barvách a velikostech. Pyšní se krásným zlatým kováním a samozřejmě kvalitou, která se vám ukáže při každodenním nošení.

 

Kožené peněženky.Vroubkovaná kožená peněženka.

 

Velmi rádi doporučujeme pro dámy kožené peněženky značky Loren nebo Lorenti. Cena těchto peněženek je opravdu přijatelná a tak si je může dovolit každý. Majitelky těchto peněženek si kvalitu velmi chválí a jsou spokojeny i několik let. Na naší stránce jsou dostupné ve více barvách, vzorech a typech. Je opravdu z čeho vybírat.

 

Lesklé kožené peněženky.Černá kožená peněženka s kombinací červeného pásku.

V neposlední řadě bych zmínila ještě dámské kožené peněženky značky Wojewodzic, které jsou sice cenově náročnější, ale tyto peněženky jsou opravdu určeny i pro náročnější dámy. Tato polská značka se celá léta pyšní detailním propracováním kůže, které je opravdu na těchto peněženkách vidět. Žádná majitelka nebude kvalitou této peněženky zklamaná, naopak bude ji hrdě nosit několik let.

 

Značková kožená peněženka s kamínkem od swarovski.Kožená peněženka Wojewodzic s kamínkem.

Milé dámy, pokud ještě stále váháte, jaký materiál zvolit při koupi peněženky, neváhejte. V tomto případě není opravdu prvořadá nízká cena, protože i na naší stránce najdete peněženky, které jsou ve velmi nízké ceně. Investujte tedy do sebe, ale i do peněženky, protože peněženku člověk alespoň jednou denně ukáže na světlo světa.

 

heartVaše blogerka Marikaheart

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality