Další úspěšná soutěž s Emotys o koženou kabelku

 

#soutez #vyhra

 

Soutěže všichni zbožňujeme. A hlavně v tom případě, když je vyhrajeme :). Jelikož si vážíme vaši přízeň, že nás sledujete na Instagramu i na Facebooku, tak neustále pro vás připravujeme soutěž o naše kožené kabelky. Myslíme si, že si určitě zasloužíte vyhrát a protože nemůžeme dát každému našemu příznivci koženou kabelku zdarma, tak aspoň to necháváme náhodě a štěstí.

 

#zdarma #kozenakabelka

 

kožená kabelka Emotys

 

Dne 29. srpna do 6. září probíhala soutěž o naši koženou kabelku na Instagramu. Soutěž probíhala o krásnou koženou kabelku LUANA, kterou propagovala krásná blogerka @luciesumova ve spolupráci s @damesoutez.

 

#damesoutez #luciesumova

 

Do soutěže se zapojilo mnoho sledujících, tedy konkrétně vás komentovalo danu soutěž až 479 dám. Fotka, kterou Lucie s naší kabelkou udělala se líbila přes 1000 lidem, což nás velmi těší, že naši koženou kabelku vidělo tok mnoho lidí. 7.9.2019 vylosovala modelka Lucie jednu dámu, konkrétně @tynaopicku, jejíž jsme naši koženou kabelku poslali.

 

#1000likes


S dámou jsme se spojili, ale protože kabelku darovala jako dárek, nemohli jsme ji sdílet s výhrou, protože by tak přišla daná slečna o překvapení a to nechceme kazit.

 

kožená kabelka LUANA

 

#kozenakabelkaluana

 

Fotky, které tato krásná blogerka udělala jsou velmi krásné. Promyšlené do detailů.

Kožená kabelka Luana při tomto outfitu krásně vyzní a její červenou výraznou barvu zvýraznila modelka pomocí červené rtěnky na rtech. Je vidět, že to ví.

Vidíme, že blogerke je móda velmi blízká a že její 100% rozumí. Hnědé volné a vzdušné šaty, které ke kabelce zvolila jsou důkazem, že Lucie ví, co se k takové barvě nosí, aby vyzněla.

 

#cervenabarva

#bag

 

červena kožena kabelka

#dekujeme

 

Děkujeme naší oblíbené blogerke @luciesumova za krásné fotky, za úspěšnou soutěž a hlavně za ochotu s námi spolupracovat i ve formě soutěže. Víme, že díky našim blogerkam bude mít soutěž větší dosah a tak se několik dozvíte právě o této soutěži díky nim.

 

#follow #blogerky

 

 

Momentálně probíhá další soutěž na facebookové stránce Emotys o koženou kabelku dle vlastního výběru.

Myslíme si, že tato soutěž stojí za zmínku, protože kabelku si můžete vybrat vy a jakou chcete. Stačí, když splníte podmínky, které jsme v soutěži uvedli a my co chvíli někoho z vás vylosujeme a odměníme.

#facebook

Velmi se na to těšíme, protože velmi rádi děláme někomu radost našimi koženými kabelkami.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality