COLORBLOCKING

COLORBLOCKING

 

Co je vlastně colorblocking? Jde o spojení protikladných barev, které se spojují a tak vytvářejí divoké barevné kombinace. Dnes vám přineseme v našem blogu variace s koženými kabelkami, které můžete využít při colorblockingu.

 

Smaragdová je TOP barva podzimu. Nebojte se ji tedy sladit is barvami, které k ní podle Vás nesluší. Colorblocking miluje kontrasty a mix. 

 

 

To znamená, že ideální kabelka do ruky je v tomto případě kožená kabelka a batoh 2v1 Terezia. nemyslíte, že by více oživila tento outfit jako černá?

 

V našich blozích jsme už párkrát zmínili kombinaci červené barvy s růžovou. I v účastnosti dáváme této kombinaci stále zelenou. Modelka zvolila výraznou holčičí halenku se širokými nohavicemi ve výrazné červené.

 


My bychom k tomuto outffitu zvolili italskou koženou kabelku Roseta, která je také z lesklého materiálu a tak celý outfit pořádně oživí.

 

Nebojte se také výrazných kombinací, při colorblocking jde hlavně o kontrasty. Je patrné i v tomto outfitu, že dáma se nebála odvážné kombinace a ve svém outfitu použila kabát švestkové barvy, (švestková barva neodmyslitelně patří ke podzimu) zkombinovala ho kontrastním oranžovým nátělníkem.

 

 

Z naší nabídky bychom určitě tento outfit doladili růžovým batohem Navaro. Batohy jsou přece Top tématem této sezóny. Hodí se k minimalistickým outfitům nebo právě k šíleným barevným kombinacím.

 

 

Nezapomeňte, že fantazií se meze nekladou ani v módě. V současné době můžete nosit všechno a všude.

Váš Emotys.cz
Zdroj obrázků: google.cz, pinterest.com

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality