Co si vyskládat z palet?

Sice jsem vám v minulém článku slíbila, že se budu věnovat čistě koženým kabelkám, tak však mi v hlavě napadla ještě jedna téma, která by mohla být pro vás inspirativní a o které jsem nedávno četla v jednom časopise. Jde o vytvoření si designových kousků do svého příbytku z palet, které často končí vyhozené a nepotřebné.  

#palety

Jsme v době, kdy se velmi popularizuje být EKO. A to je správné, je správné dát věcem, které již nejsou více potřebnou druhý dech, respektive druhý život. Podobně je to i s paletami. Známe palety, které jsou na přepravu různého zboží ve větším množství.

#EKO #EKOfriendly

Některé jsou jednorázové, jiné na více použití. Seženete je snadno a to buď zdarma, nebo za symbolické ceny. Proč tedy takové něco nevyužít a tak si vytvořit něco, podle vlastních představ a ještě i EKO friendly?

Pojďme se tedy podívat, co si můžete z takových palet vytvořit. Co nám obyčejné dřevěné palety vědí v našem příbytku vykouzlit?

1. Postel

Nejběžněji se palety využívají k vytvoření postele. Já samotná znám už dvě osoby, které takovou postel mají. Vypadá to designově a opravdu, když k tomu zvolíte to správné provlečení, tak to vypadá velmi luxusně.

 

postel zpalet

#postel

 

2. Knihovna

Toto je velmi zajímavý a stylový kousek do každé domácnosti, který zůstane určitě nepřehlédnutelný. Pro milovníky knih si najde určitě své obdivovatele.

 

knihovna

#knihovna

 

3. Police na kožené kabelky

Samozřejmě i vaše krásky, kožené kabelky si můžete uložit do nějaké poličky, která je vytvořena z palet. Bude to něco originálního a pokud si to vytvoříte i vy, tak i něco velmi osobité.

 

vesak na kabaty

#police

 

4. Věšák na kabáty nebo jiné

Tento doplněk ve vašem interiéru zaujme opravdu na první pohled.

5. Stůl z europalet

Tento typ designového kousku je po posteli nejčastěji používaný v interéru.

 

stôl z paliet

#stul

 

6. Stojan

Takový stojan můžete využít například na květiny venku, nebo uvnitř si můžete takto zpestřit vaši kuchyni bylinkami.

stojan na kvety

#stojan

Pokud však nepatříte k lidem, který si umí z palet něco vytvořit samostatně, ale tento nápad se vám velmi líbí a chtěli byste ho ve svém příbytku mít, tak internet nabízí mnoho kousků, které si můžete zakoupit a tak vdechuje paletám druhý život.

#online

Tak jak jste na tom? Vlastníte něco z palet?

Toužíte po nějaké skříni na kožené kabelky, posteli, knihovně, stole z dřevěných palet? 

Patříte naopak k typům, kterým se tento styl vůbec nelíbí?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.com, www.pinterest.com

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality