Co si pořídit na letní festival?

 

#leto #summer #letnifestival

 

Léto máme rádi. Kvůli různým akcím, posezení, grilování, setkáním, dovoleným a taktéž i letních festivalem. Ano, někteří z nás si už v zimě pořídí vstupenky na nějaký letní festival, protože v té době jsou mnohem levnější, než v tomto období. Některé festivaly jsou tak rychle vyprodané, že k vstupence se nemůžete ani dostat. Mnozí úpěnlivě čekají na spuštění předprodeje a ihned objednávají vstupenky, aby si tak zajistili místo. Někteří jsou šikovní a pořídí si několik vstupenek za super cenu v zimě a tak v létě, těsně před festivalem prodávají tyto vstupenky za vysoké ceny a tak si umí pěkně vydělat.

 

Když už takovou vstupenku na festival máme, tak úpěnlivě čekáme na datum, kdy se uskuteční a doufáme v skvělé počasí. Když se datum festivalu blíží, tak v našich hlavách se hemží mnohé otázky, ke kterým určitě patří, co si na takový letní festival obléci?

 

letní festival co si obleknout

 

My vám dnes poradíme a dáme pár tipů, co se na festival hodí nejlépe. Ať se líbí, čtěte dále.

#festival #fest

 

1. Hlava
 

Vrch nebo jinak pokrývka hlavy je prostě věc, kterou nesmíme podcenit. Týká se to hlavně v době léta, protože celý den na slunci bez pokrývky hlavy je velice nebezpečné. Nikdo přece z nás nechce trávit další den zvracením, bolestmi hlavy či v nemocnici z úpalu, když už tak spíš z alkoholu :).

Současné trendy nabízejí mnoho modelů, které se na festival hodí. Momentálně jsou velmi IN květované čelenky, které se nádherně ukazují na hlavách svých majitelek, ale bohužel, protože pokrývají jen část hlavy, nemůžeme si je dovolit mát celou dobu na sobě během slunečného dne. Proto je ideálnější nápad nějaký klobouk nebo kšilt.

Mnohé e-shopy nabízejí velmi krásné a akutálne typy klobouků a kšiltů. Nejenže budou na naší hlavě působit velmi krásné, ale splní i svůj účel a my tak nemusíme zažít nepříjemné zkušenosti s festivalovým úpalem.

 

kvetovana celenka, ksilt, satek

 

#ksilt #celenka #klobouk

 

2. Sluneční brýle

Sluneční brýle jsou nutnost v případě, že si nevezmeme kšilt, ale naši hlavu pokrývá jen nějaký šátek, který nám oči nezakrývá. Tedy, pokud nechceme celý festival mhouřit nebo se dívat na kapely s rukou nad očima, tak si určitě zabezpečme kvalitní sluneční brýle, které nám ochrání zrak a my se tak budeme moci naplno věnovat programu, který je pro nás pripravený.

Momentálně jsou velmi populární sluneční brýle kočičího nebo motýlího typu. Hodí se téměř každé dáme, takže i když je objednáme z internetu, nemusíme se bát, že nám nebudou pasovat.

 

kocici brile chrani zrak

#slunecnibryle #zrak 

 

3. Taška

Protože na festival si bereme množství (občas i nepotřebných věcí, ale to zjistíme, až když nám zbytečně zatěžují záda nebo ramena) věcí, tak je třeba je někde schovat. Nemůžeme je přece držet v rukou. V tomto případě si musíme tedy ze sebou kromě kožené peněženky určitě vzít koženou kabelku, kožený batoh nebo koženou ledvinku.

Pokud si vezmeme koženou kabelku nesmíme zapomínat na to, že musí splňovat hlavně praktický účel. To znamená, nesmí nás zbytečně zatěžovat. Také na festival určitě nejsou vhodné kabelky pouze do ruky. Vhodné jsou hlavně kožené kabelky, které mají dlouhé ramínko, tedy můžeme si ji dát crossbody nebo přes rameno. Je to důležité, protože během festivalu jsou velmi důležité volné ruce.

Ideálním koženým doplňkem je kožený batoh, který nás nebude vůbec zatěžovat, protože celá váha našich "potřebných" věcí bude rozložena na obou ramenou. Toto je v tomto případě velmi ideální, neboť jelikož budeme na festivalu celý den, je třeba myslet na to, abychom neodcházeli s bolestmi zad. Co však je velké negativum při koženým batohu, tak to je, že je snadno prítupný pro zloděje. Víme, že při batohu nemáme až takovou kontrolu na svémi věcmi jako při kabelce, kterou si můžeme dát dopředu. V tomto případě si můžeme batoh zavěsit na přední ramena, ale no, asi víte jak to vypadá ...

Pokud však nejsme typy, které si potřebují brát do kabelky celou domácnost, tak ideální je v našem případě kožená ledvinka, která je momentálně velice trendy, oblíbená a populární. Její výhodou na festivalu je to, že máte věci pod kontrolou, protože ji nosíte vepředu. Můžete si ji zavěsit na rameno, dát šikmo přes prsa, můžete ji nosit vpředu na břiše. Prostě jak chcete vy, v každém jednom případě to bude velmi dobré.

 

kožena kabelka emotys cervena

#kozenakabelka #kozenybatoh #kozenaledvinka

 

4. Oblečení

Oblečení na letní festival závisí především samozřejmě na počasí. Toto se dá jednoznačně doporučit jen čistě před festivalem. Pokud nás čeká deštivé počasí, tak ideální jsou legíny a nějaký ten top. Pokud nás však čeká horký festivalový den, tak je třeba mít na sobě toho nejméně. Ideální jsou plavky a na nich nějaká sukně nebo kraťasy.

Často jsou na festivalech k dispozici osvěžení v podobě sprch, tedy plavky budou v tomto případě jako spodek ideální. Pokud chcete procházet v nějakých šatech, tak nezapomínejte na vzdušný materiál. Samozřejmě si přibalte i opalovací krém, určitě ho budete potřebovat.

 

letni festival outfit emotys

 

 

#sukne #plavky #top #leginy


5. Boty

Pokud vás čeká deštivé počasí, tak holínky jsou momentálně velkým trendem, tedy netřeba se toho bát ani na festival. A jistě budete velmi spokojená, protože to bláto, které se bude na vašich botách nacházet, možná už nikdy nedáte dole. To se však netýká obuvi jako holínky.

Pokud vás však čeká krásné a teplé počasí, tak sáhněte po poholdnej obuvi, ideálně sandály nebo gladiátorky. Tenisky jsou také fajn, ale po pravdě bude se vám dost potit noha. A na co zapomeňte? No přece na lodičky. Která z nás by chtěla mít po celou dobu zapíchnuté podpatky v zemi?

 

letní festiva a outfit na emotys

 

#holinky #sandale #gladiatorky

 

Letní festival s sebou přináší mnoho zážitků, nových letních lásek a pohodových chvil. Užijme si ho naplno, neboť právě o to jde.

Snažme se tedy vzít si oblečení, které je pohodlné a ve kterém se cítíme dobře. Nechceme si přece zkazit takový vyjímečný den, respektive víkend. Těšte se festivalu a užijte si ho naplno s nějkou tím koženým doplňkem z našeho e-shopu.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality