Co nosit k oranžové kožené kabelce?

 

#kozenekabelky #oranzovakozenakabelka

 

Jarní počasí už klepe na dveře a tak by bylo na místě se zásobit v našem šatníku nějakými svěžími barvami.

#jaro

K takovým barvám patří i oranžová barva, která by neměla v takovém jarním počasí chybět v našem šatníku.

#oranzovabarva

V našem případě je to ideální oranžová kožená kabelka, která náš outfit dokonale oživí a tak vnese pozitivní jarní náladu v tomto období.

Co však ke takové kožené kabelce oranžové barvy u Emotys.cz kombinovat?

 

kozena kabelka emotys

#kozenakabelka

 

1. Bílá nádhera
Oranžová barva miluje bílou barvu. Dokonale při ní vyzní a oranžová si s ní velmi dobře rozumí. Zkuste si pořídit nějaký bílý kostým.

#bilykostym

Kostýmy jsou letos velmi populární. A nejen kostým, ale rovnou celý komplet. Nic nezvýrazní více ženskou nádheru, jemnost a půvab více než právě bílý sakový komplet. Zkuste tento módní typ a uvidíte, budete tento módní doplněk nosit často.

Obáváte se, že máte celulitidu a že vám právě bude prosvítat. Pokud máte tento problém, tak zvolte jinou délku saka. Právě jsou populární saka delších rozměrů, tedy vám může tyto problematické partie zakrýt.

 

sakový komplet

#bilesako

 

2. Šedá myška
Šedá podobně jako bílá je vynikající volba při kombinace s oranžovou barvou. Tyto dvě barvy se vzájemně doplňují a jsou v jednom souladu. Určitě není na škodu si pořídit nějaký šedý jarní kabát, který jistě využijete i na podzim.

#jarnikabat

Stále je populátny oversize střih, tedy tento kabátek umí pěkně vyznít na všech typech postavy. K němu zvolte výraznou oranžovou jarní koženou kabelku a uvidíte, jak se budete v této módní kombinaci skvěle cítit.

Zajímavostí této dvojkombinace barev šedá a oranžová je to, že sluší každé věkové kategorii a tedy i starším dámám, které jsou již při výběru výrazných barev opatrněji. Ne! Naopak, v této kombinaci se budete cítit nejen dobře, ale určitě inspirujete i jiné dámy ve vašem věku k takové módní kombinaci. Tak přijde na ulici mnohem více slunce, jak bychom si uměli představit.

 

kabát sedy

#sedykabat

 

3. Černá klasika
Samozřejmě, pokud milujete černou, tak i v této kombinaci oranžová a černá si přijdete na své. V podstatě se nemusíte této kombinace bát, ale no řekneme vám, nějak tím neoslníte.

#klasika

Je to klasická kombinace výrazné barvy a tradiční černé. Chcete-li však přece nějak řádí z davu, ale nechcete se černé kombinace vzdát, tak vaše prvky v černé barvě volte velmi aktuální a moderní. Například nějaké černé extra široké kalhoty do pasu. Zaručeně budete IN.

 

černe nohavice

#cernekalhoty

 

4. Modrý kontrast
Pokud chcete být za mistryni barev a chcete volit dvě výrazné barvy, ale zároveň nechcete způsobit nějaký módní prohřešek, tak sáhněte po výrazných barvách které se navzájem doplňují a vytvářejí kontrast.

#kontrast

Konkrétně jde o barvy modrá a oranžová. Právě modrá barva je také barvou roku 2020, tak v tomto případě trefíte do černého. Zkuste být za elegantní dámu a volte modrou výraznou halenku s například černými kalhotami, pokud se bojíte víc. Pokud se nebojíte, tak klidně sáhněte po bílých kalhotách nebo bílé sukni. To bude ale pořádná kombinace, která si zaslouží pozornost kolemjdoucích.

 

modra košile

#modrahalenka

 

Milé dámy, vlastníte nějakou oranžovou koženou kabelku?
Která z barevných kombinací se vám nejvíce zamlouvá?
K jaké barvě byste ještě věděli oranžovou koženou kabelku představit?
Jste spíše za tradiční barevné kombinace, nebo zkoušíte i něco odvážnější?

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality