Co netradiční nosí ženy ve svých kabelkách?

#kozenakabelka #kamaradka

Kožená kabelka se stale kamarádkou nejedné ženy, protože ji nosí téměř každý den.

Nevíme si představit, že by dáma šla někde na setkání, do práce, na nákupy bez kabelky. Jednoduše ne, neumíme si představit ženu bez kabelky. Proto jejich některé vlastní tak mnoho kusů. Je to proto, že si dávají záležet, aby svůj outfit podtrhly vždy do puntíku a byl sladěný do posledních detailů.

#outfit #detail

Kožená kabelka se stala takovou společnicí ženy hlavně proto, že si v ní potřebují odnést určité věci, bez kterých se neobejdou a jednoduše je nevědí odnést v rukách.

Víme, že nejčastěji ženy ve svých kabelkách nosí:


1. Peněženku
2. Mobil
3. Klíče
4. Kosmetiku
5. Hygienické potřeby
6. Diář ...

 

#penezenka #mobil #klice #kosmetika #hygienickepotreby #diar #...

 

 

kožená kabelka aurelia


Nicméně jsou ženy, které kromě těchto základních věcí musí ve své kožené kabelce mít i něco netradičního, něco, co nenosí každá žena, ale jen určité procento z nich.

#netradicni

 

Pojďme se tedy podívat, co to je.


A. Kniha
Milovnice knih si prostě nemohou odpustit, kdyby ve své kožené kabelce neměli s sebou knihu, kterou momentálně čtou nebo knihu, která se jmenuje takzvaná "kabelková kniha". Je to kniha, kterou mají stále v kabelce a vymění ji až po jejím přečtení. Je to proto, že tyto dámy potřebují svůj čas vyplnit vždy knihou.

Bojí se, že náhodou by měli chvíli volna, kdyby museli na něco nebo na někoho čekat a tak by ho zabili jen nějakým díváním do prázdna. V tomto případě si vytáhnou knihu a tak svůj dlouhý čas bez roboty vyplní aktivním čtením. Je to velmi dobrý nápad, protože jak se říká: štastní lidé čtou a pijí kávu a tak se dostaneme i do druhého bodu.

 

kniha v kožené kabelce

#kniha


B. Káva
Zajímavé, ale je to opravdu tak. Jsou typy žen, které nosí kávu ve své kabelce v přenosném hrnku. Jsme možná zvyklé na to, že si v taškách nosívají nějaký neslazený nebo slazený nápoj, když nás náhodně přepadne žízeň.

Nicméně jsou typy, které prostě mají rádi tak kávu, že ji musí mít stále s sebou. Je to proto, že se potřebují osvěžit a nabrat energii kávou. Jsou to vyslovení kávičkari, kteří nevypijí dvě nebo tři kávy denně, ale mnohem víc. Proto musí mít tuto záhadnou tekutinu stále s sebou, i když ji někdy vylévají po příchodu domů a vyjmutí z kabelky.

Je to už jen ten pocit, že co když náhodou nebudu mít možnost nějakou tu kávu si zajistit?

 

káva v kabelce

#káva

 

C. Oblečení
Netradiční v kožených kabelkách najdeme i oblečení. Někdy to souvisí i se zdravím, když některé ženy trpí například v pokročilém věku únikem moči, tak si nosí s sebou náhradní kalhotky. Pro jistotu. Je to spíše v tomto případě nutnost, ale také to zařazujeme do našeho seznamu netradičních věcí, i když je to tak trochu uzavřená téma, ale patří k životu.

Dále si dámy nosí náhradní trička, pokud se moc potí, aby měli vždy na sobě něco svěží, protože se tak cítí lépe. Je to pravda a myslíme si, že je to opravdu výborný nápad a to tričko tam hodně nezabere.

 

 

Nejčastěji dámy nosívají ve svých kabelkách šátky na krk, protože nikdy nevědí, kdy se ochladí a čím je člověk starší, tak je na takové změny počasí náchylnější a nikdo si nechce přivodit nějakou nemoc. No a takový šátek toho místa nevezme a ani nepřidá nějakou váhu.

šátek v kabelce

#šátek


Milé dámy, nosíte některou z netradičních věcí, které jsem vám jmenovala?
Jaké netradiční věci v kožené kabelce nosíte vy, nebo víte o někom, že je nosí?
Je vaše kožená kabelka vždy přeplněná, nebo máte raději, když je v ní dostatek místa?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika


Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality