Co na sebe luxusní?

#luxus

My dámy, které se zájímame o módu jsme takové, že určitě chceme, aby naše oblečení vypadalo nejen dobře, ale i luxusně. To je někdy ale problém, protože luxusně vypadající věci jsou častokrát mnohem dražší, protože jsou kvalitnější.

V tomto někoho rozpočet pustí, někoho naopak vůbec a někdo si jen něco vybere kvalitnější a dražší, tak aby ho to moc finačně nezatížili. Já patřím do poslední skupiny, tedy vybírám si, co si koupím dražší, aby můj celý outfit vypadal luxusně.

Radím se jednoduchým trikem většiny blogerek, které radí, abychom si vybrali tyto doplňky, které náš outfit udělají luxusním. Nemusíme kupovat každé oblečení v nejdražších buticích, klidně si můžeme zvolit levnější džíny s halenkou a doladit těmito nestárnoucími doplňky a tak bude náš outfit působit luxusně v celku.

#doplnky

O které doplňky jde?

 

1. Kožená kabelka

Samozřejmě. Proto dámám nabízíme tyto kousky a myslíme si, že za zcela přijatelné ceny, kterými si můžete do svého outfitu vnést prvky luxusu. Jde o to, že naše italské kožené kabelky jsou z kvalitní a propracované kůže, proto kromě toho, že vydrží dlouhou dobu a nepoznat na nich známky nošení, jsou i nadčasové. To znamená, že je můžete nosit dlouhou dobu bez pocitu, že na sobě máte něco staré a obnošené. Jejich kvalitní přepracování je tedy znát již na prvním pohledu.

 

kožená kabelka emotys

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

2. Boty

I v tomto případě se vyplatí investovat do nejpoužívanější části oblečení spolu s koženou kabelkou. Je to proto, že na botách znát kvalitu co nejrychleji. Nikdy nebude váš outfit působit kvalitně a luxusně pokud budete mít na svých nohách stočené boty, které budou na některých místech ošoupané a budou rychle vyjeté.

Samozřejmě. Můžete je střídat. Ale řeknu vám jedno. Za tu cenu, při které si pořídíte každou chvíli nějaké nové boty si můžete pořídit dvoje kvalitních a vaše nohy vám určitě poděkují. Levné a sezónní boty vypadají dobře opravdu jen jednu sezónu a je na nich vidět jejich cenu po pár nošení. U kvalitních botách je to podobně jako s koženou kabelkou, jsou nadčasové a není na nich znát známky nošení dlouhou dobu.

 

kožená kabelka

#boty

 

3. Kožená peněženka

Investice do kožené peněženky se také vyplatí, přestože ji nenosíme na sobě a její pohled spočine, až když ji vytáhneme. Snad si nechceme náš outfit, který působí luxusem pokazit jednou peněženkou, na níž je vidět velké známky obnošení a poškození. Při kožené peněžence se vám toto nemůže stát. Já už jednu vlastním 3 roky a musím říci, že stále vypadá velmi dobře a bliští se svým luxusním dojmem.

 

kozena penezenka emotys

#kozenapenezenka

 

Milé dámy, je poznat, kdy je co luxusní a kdy ne. Avšak pokud investujte do těchto 3 doplňků a budete je spolu nosit, tak určitě bude váš outfit působit velmi dobře přesto, že jste si nezvolili právě halenku či džíny prestižních značek.

Investujte ještě možná do hodinek, tam to má také smysl.

 

Mějte se pěkně, krásně a luxusně.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality