Co na sebe během těhotenství?

 

Než se žena stane matkou, čeká ji období, které začíná překvapením, když vidí dvě čárky na těhotenském testu. Někdy je to překvapení nad překvapení. Kromě všech možných myšlenek, které začnou každé budoucí matce vířit v hlavě (často nekonečné proudy myšlenek) v záplavě hormonů, nastane i jedna zásadní otázka, co budu moci na sebe? Každá z nás, která čeká své první děťátko neví, jak bude vypadat a kolik kilečiek si na sobě opatří. Jsou některé typy žen, které hrdě nosí jen na sobě těhotenské břicho plus o jedno nebo dvě čísla větší podprsenku, ale jsou i typy, které kromě břicha si během těhotenství pořídí i boky, vnitřní stehna či větší zadeček.

 

Tak co na sebe během těhotenství? V současnosti je móda velmi shovívavá i pro těhotné, protože se ve velkém nosí UNI a OVERSIZE oblečení, což znamená, že tyto typy oblečení najdete ve svém šatníku i teď a co je super, můžete tyto věci nosit bez jakýchkoliv výčitek i po porodu. Jde o oblečení, které nepřiléhá až tak na tělo, je volné a vzdušné.

 

Těhulky velmi rádi nosí během tohoto období šaty, protože jejich nikde netlačí a v současné oversize módě nejsou otiahnuté, ale naopak velmi vzdušné a pohodlné. Často těhotné sahají po tmavých barvách, protože se tak cítí s vyšší váhou velmi dobře.

 

kožené kabelky tehotenství

 

Někdy je dobře sáhnout i po elastických materiálech, protože se pěkně přizpůsobí postavě, která se postupně zvětšuje na různých místech těla. Kromě tmavých a zemitých barev je dobře sáhnout po výraznějších barvách a lze je doladit tmavými punčoška, ​​aby se stáhly nějaké ty vyčnívající kila na stehnech.

 

luxusní kožené kabelky tehotenství

 

 

Pokud však patříte mezi ty šťastné, které nosí před sebou jen těhotenské břicho, určitě můžete sáhnout i po upnutých kompletech, které krásně zvýrazní vaše těhotenské bříško.

 

kožené kabelky tehotenství velké

 

Nikdy však nelze zapomínat i na doplňky. Protože těhotné většinou řeší problém narůstající váhy na problémových partiích těla, tak je třeba odbourat pozornost od těchto partií a proto je třeba sáhnout po výrazných doplňcích. Hovoříme především o kvalitní kožené kabelce, klobouku a výrazných velkých náušnicích. Problém mohou být i někdy boty, protože ke konci těhotenství nastávají otoky nohou. Proto je lepší volit jednoduché a nepříliš výrazné boty, které zvýrazňují naše mohutnější chodidla.

 

kvalitní nejlepší kožené kabelky

 

Kožená kabelka je určitě základ outfitu každé těhotné, protože bez ní se nemůžete nikde pohnout. A co je důležité, měla by být kvalitní, výraznější a velká, protože pouze kvalitní koženou kabelkou můžeme upozornit kromě našeho bříška právě na něco jiného jako naše kila.

 

kožené kabelky laurika

 

Výrazné náušnice se hodí hlavně k culíku a vlasům, které si vyčešeme na pevno. Tak zvýrazní nejen naši tvář a uberou jí z jejího otoku, ale přitáhnou pozornost každého, kdo vás potká. Je přece hezčí, když vám někdo řekne: jaké krásné náušnice, jako když slyšíte: joj, ty jsi ale zaokrouhlena do obličeje. Podobně funguje i klobouk, který rovněž upozorní na to, co vysloveně chceme.

 

kvalitní kožené kabelky v čechách

 

Milé budoucí maminky, nebojte se tedy experimentovat i během vašeho nádherného období, netrapte se kily navíc, ale užívejte si to, protože móda vám toho nabízí opravdu hodně. Hlavně si to užívejte, protože po porodu už bude toho času na experimentování v oblasti módy méně.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality