Co je momentálně IN?

#trendy2020 #trendy 


V dnešním článku se budeme zabývat kousky v našem šatníku, které se momentálně nosí, kterými jednoduše vyrazíte dech, když si je vezmete na ulici.

Některé kousky mohou být na vás až příliš, ale pokud je vyzkoušíte, tak si myslíme, že si určitě časem zamilujete. Hlavně pokud patříte mezi dámy, které jsou extravagantnější. Extravagantní móda je v současnosti velmi IN.

 

Pojďme tedy na to.

1. Kůže

V tomto roce se nosí zas a opět kůže. Je jedno jestli sáhnete po kožené bundě, kožené kabelce, koženém batohu, kožených botách. Nicméně nezapomínejte jí tam mít dostatek. To znamená sáhnout po minimálně dvou kouscích.

#kozenedoplnky

Pokud jste si vzali například koženou kabelku, tak si k ní vezměte nejen kožené boty, ale i koženou bundu. Kožené doplňky dokonale vyzní při vzorech. Zkuste si pořídit károvaný kostým a k němu laďte například i bílé tenisky. Sáhněte po kožené ledvince a k ní přihoďte koženou bundu.

 

karovany kostym

 

#kuze #karo

 

2. Ponožkové tenisky.

Možná jste si všimli tento trend bot, který připomíná nataženou ponožku na teniskách. V této novince máme dvě skupiny lidí, ti kteří tento trend milují a na druhé straně ti, kteří ho nenávidí v životě by si nedaly takové boty na nohy.

#antisexi

Mnozí je považují za antisexy módní doplněk na nohách dívek. Nicméně pro dámy, které milují pohodlnost jsou tyto tenisky opravdu kvalitní a pohodlný doplněk na každý den. Dají se kombinovat k sukni, ke kalhotám a nejčastěji k pohodlným džínům.

ponozkove tenisky

#ponozkovetenisky

 

3. Kostým ala pyžamo

Možná jste se již setkali s tím, že někdo na ulici běhal v pyžamu. Asi jste pak na něj hleděli s posměškem. Avšak módní návrháři tuto sezónu doporučují kostýmy, které střihem a i barvami či vzory připomínají pyžamo. K tomu zvolte nějakou koženou kabelku s velkým a crazy nápisy a určitě zůstanete na ulici nepřehlédnutelná.

#kozenakabelka #kozenekabelky

Otázkou už zůstane, jestli tento styl někdo pochopí. Ale to je jedno. Rozhodnutí je na vás a na tom, že se VY v tom cítíte dobře a pohodlně.

pyzama

#pyzamo

 

4. Cyklistické kalhoty

V současném trendu jsou populární střihy, které se prolínají mezi sportovním a elegantním duchem. Například se můžeme setkat často na ulici se slečnami, které mají na sobě květinové tričko a k tomu cyklistické šortky.

#cyklistika

Pokud jsou ještě nějaké neonové a výrazné, tak máte pocit, že jde o slečnu, která se vrací z cyklistiky. Není tomu však tak. Momentálně několik módní značek dávají tuto módu do popředí, kde jejich kombinují dokonce se sakem či vysokými botami. Je toto na vás už moc, nebo pro pohodlnost zvolíte i takový typ outfitu?

cyklisticke nohavice

#kalhoty

 

5. Zvířecí vzory všude

Tento trend není až taková novinka, ale stále je v trendu. Právě zvířecí vzory jsou nošeny a téměř každá žena vlastní (podobně jako denim) nějakou část oblečení s tímto podtónem. Tuto sezónu se ale zvířecí vzory kombinují s lesklými materiály. A právě toto může být pro dámy problém.

#prvek

Nechtějí mít na sobě dva výrazné prvky. Proto raději tyto vzory kombinují s něčím jednodušším. Ale v tuto sezónu je to opačné. Více in je to, když bojují mezi sebou lesk materiálu a zvířecí vzor o to, kteří je v našem outfitu výraznější. Který tedy vyhrává?

zvireci vzor

#zvirecivzory

 

Milé dámy, co říkáte na současný výběr trendů?
Umíte si tyto momentálně novinky představit na sobě a s nějakou koženou kabelkou, kterou jste si již u nás na Emotys.cz zakoupili?
Je to pro vás příliš nebo naopak i něco z toho nosíte?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: www.google.com, www.pinterest.com

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality