Červená barva, barva Vánoc a barva kožených kabelek.

 

#vanoce #barva #cervena

Vánoce se blíží maličkými krůčky. Někomu se to zdá, že to jde velmi pomalu, hlavně co se týče dětí a zase naopak my starší, nám se to zdá, že to jde všechno nějak rychle. Vždyť už jen dva týdny, kdy budeme moci na chvíli vypnout, relaxovat a nechávat se unášet vánoční atmosférou.

#vanocnirelax

Mnozí z nás už tuto atmosféru připomínají vánočním pečením, zdobením stromečku, poslechem vánočních písniček. Náš článek se bude tedy nést i v duchu Vánoc, tedy v duchu jedné z barev Vánoc a to červená.

Představíme si i doporučíme si kožené kabelky v červené barvě a ukážeme si, k čemu je kombinovat.

#kozenekabelky

 

červená barva vanoc

#cervenekozenekabelky

 

1. Kožená kabelka Marilin

Tato kožená kabelka je vhodná pro dámy, které milují eleganci. Elegance je pro tyto ženy na prvním místě, nosí ji téměř všude, cítí se v ní pohodlně. Tato kožená kabelka podtrhne každý elegantní outfit, dodá pořádnou známku luxusu. Každá žena, která ji bude nést v ruce nebo na rameni se bude s ní cítit dokonale. Její precizní detaily a jemné prvky ukáží, že dámy vědí nosit kvalitu, respektive si na kvalitu potrpí.

Hodí se hlavně k sakovým kompletem. Velmi dobře ukáže při tmavé barvě, protože takto si zanechá jistou dávku výrazu. Klidně si ji však vezměte k bílému overalu. Boty na podpatku musí být při této kožené kabelce samozřejmost. Pokud k ní zvolíte nějaké výrazně barvy, musíte počítat s tím, že sama o sobě zanikne. A to určitě při této kožené kabelce nechceme.

kožená kabelka Marilin

#kozenakabelkamarilin

 

2. Kožená kabelka Carina

Tato kožená kabelka je již předem připravena v nejčastější kombinaci, jakou umíme s červenou barvou kombinovat. Je to černočervená kombinace, která je u žen velmi oblíbená, jednoduše si tuto kombinaci zamilovali. Červená je barva vášně a ženskosti a černá dělá každou postavu vždy o něco lépe. Proto jsou tyto dvě barvy tak oblíbené a nejčastěji volené. Při této kožené kabelce převládá červená barva.

Můžeme ji samozrejme volit k černému outfitu. Ale klidně tato kožená kabelka kromě totální elegance snese i trochu pohodlnosti. Můžeme sáhnout po modrých slim džínách a nějakých polokozačkách. Výborně si tato černočervená kombinace rozumí i s výraznými barvami a to proto, že ručky su černé. Tedy v tomto případě nemusíme bát, že tato kožená kabelka zanikne i při nějaké té oranžové barvě. Zajímavé, že ano? I pro nás. Jsme rady, že italský výrobci nenabízejí jen kvalitu šití, ale jejich barevné kombinace jsou promyšlené do detailů.

Proto i milujeme italské kožené kabelky.

červená kožená kabelka Carina

#kozenakabelkacarina

 

3. Kožená kabelka Evita

Máme tu i něco pro dámy, které milují sportovní oblečení. Nemusí být ale čistě sportovní, kde si představíme nějaké bílé botasky, značkové šortky a tričko, ne. Sportovního ducha přináší do celého outfitu už jen jeden prvek.

Například když volíte sukni, halenku a k tomu tenisky. Nic tím nezkazíte, vypadá to dobře a je to maximálně pohodlné. Hodně dám vnese jemný sportovní prvek do svého outfitu i pomocí kožené kabelky. Tehdy je outfit elegantní, ale vysoké boty v něm najdeme málo. Spíše si dáma vezme nějaké mohutné holínky.

Velmi oblíbené jsou tuto sezónu mohutné péřové prošívané bundy s kožíškem. Tyto bundy vypadají opravdu skvěle i k vyšším kozačkám. Pokud však sáhnete po kožené kabelce Edita, tak vnesete do svého outfitu čistě sportovní detail.

S barvami se hrajte. Zkuste i nějaké metalické odlesky těchto bund. Jsou opravdu trendy. Pozor však na červenou barvu. Tu bychom v takovém outfitu nechali už jen na pozici kožené kabelky.

kožená kabelka Edita

#kozenakabelkaedita

 

4. Kožená kabelka Milana

Potřebujete si ve vaší kožené kabelce odnést něco malé? Tak je pro vás kožená kabelka Milana přímo ideální. Můžete ji nosit v rukou, na rameni nebo crossbody. Záleží už jen od vaší potřeby a momentální chutě.

Tato kožená kabelka s hadím vzorem, který je stále velmi populární se hodí hlavně na nějaké neformální setkání, káva, nějaké to povídání s kamarádkou. Jelikož barva vzoru je černá, tak nejideálnější kombinace je právě z černou barvou. Avšak velmi pěkně vyzní i při modré barvě.

Vyhnuli bychom se nějakým pastelovým barvám, při těchto barvách by tato kožená kabelka křičela. Také bychom se vyhnuli i nějakým extrémně mohutným bundám, jednoduše by se tato kožená kabelka ztratila.

Kožená kabelka Milana

#kozenakabelkamilana

 

5. Kožený batoh Navaro

Pro mladé slečny, ale i starší dámy, které si rady odlehčují své ruce máme připravený kožený batoh Navaro, který má úžasnou vlastnost to, že ho můžete nosit dvojím způsobem.

Podle vaší potřeby a aktuálního outfitu můžete zvolit, zda si ho nyní vezmete jako koženou kabelku, nebo jako kožený batoh. Co zvolíte je jen na vás. Je šitý tak, abyste ho mohli nosit dvojím způsobem.

Co se týče barev hodí se ke všemu. Jelikož je sám o sobě velmi výrazný, tak ho klidně kombinujte i s výraznými barvami. Jako batoh dokonale vyzní při černé barvě, tradičně.

Nerozumí si ale moc s nějakou tou zelenou a vůbec ne s vojenskou zelenou. Tedy pokud vlastníte nějakou takovou párku na zimu, tak určitě po této barvě k ní nesahejte.

kožený batoh navaro

#kozenybatohnavaro

 

Milé dámy, líbí se vám náš výběr kožených kabelek v červené "vánoční" barvě?
Chtěli byste si některou z nich najít pod stromečkem?
Jaká kožená kabelka v červené barvě vám ještě chybí?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality