Černý outfit, Nikola a kožená kabelka Jessica

#blog #nikolakloudova

Pokud sledujete naše blogy už dříve a ještě vás to neomrzelo :), tak si určitě pamatujete blogerku Nikola Kloudová, kterou jsme zmínili ve více blozích a mohli jste ji vidět na několik fotkách s našimi koženými kabelkami.

#influencer

Nikola je jednou s blogerek, které se naše kožené kabelky velmi líbí a proto, když ji oslovíme spoluprací, tak je opravdu ráda.

 

kožená kabelka jesica

#cerna

V současné spolupráci si vybrala z naší nabídky kožených kabelek, malou koženou kabelku Jesica v jemně růžové barvě, která krásné a výrazné Nikole přistane na 100%. Právě takto ukázala, že i jemné kabelky ve spojitosti s výraznými dámami jako je Nikola spolu hrají a navzájem se doplňují.

#jemnost

Nikola s k této kožené kabelce vzala outfit, který v sobě nese nejčastěji nošenou barvu - černá.

 

kožená kabelka jemne ruzova

#outfit

Můžeme vidět, že při černém outfitu působí kožená kabelka Jesica velmi dobrým dojmem. Přestože je malá, takovýmto způsobem na rukou Nikoly vynikne a poukáže na svůj luxusní a netradiční vzhled.

#luxus

Koženou kabelku Jesica můžete nosit v rukou, přes rameno, crossbody. Záleží to už od vaší potřeby.

#kozenakabelka #kozenekabelky

Blogerka Nikola ke krásné Jesica zvolila aktuální trendy v podobě halenky s nadýchanými rukávy, která je toto léto velmi trendy a populární ve spojení s černými slim kalhotami, kterými nic nezkazíte.

Koženou kabelku Jesica zvolila v jemně růžové barvě, čímž rozbila pochmurnost celého outfitu. Eleganci vdechla pomocí šátku ve svém účesu. Tento trend šátek ve vlasech je stále více a více populární.

#satek

kožená kabelka Jesica ruzova

#blogerka

 

Myslíme si, že takto Nikola ukázala, že kožená kabelka Jesica ví krásně oživit jakýkoliv jednoduchý a strohý outfit a tímto ukázala, že takový netradiční kousek Vám určitě nesmí v šatníku chybět.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality