Černý kožený batoh Zuzana

Každý z nás chce být trendy a s tím souvisí i oblečení a doplňky, které má ve svém šatníku. Ne vždy se nám podaří obléknout se na 100% tak, jak bychom si to možná představovali. Je to i proto, že někdy jsou naše představy příliš prokreslené instagramovými fotkami, které se někdy až vymykají realitě díky množství filtrů a úprav, které však reálně neexistují. Abychom však co nejméně zklamaly naše představy, tak je důležité si vybírat takové oblečení a doplňky, které jsou kvalitní a zamilujeme si je na první pohled.

Náš kožená batoh zuzana.

Proč si dopřát kvalitní produkty? Právě tyto produkty budou vypadat vždy dobře a krásné. Kromě toho jde vždy o nadčasové věci, takže se nemusíme bát, určitě budete nosit takový doplněk i několik let.

Tak jako jeden známý návrhář řekl, že je důležitý první dojem a když nás o tom produktu berou nějaké pochybnosti, těžko budeme někdy s ním kamarádi, protože tyto pochybnosti nás budou provázet při jeho každodenním nošení. Právě ke takovým nadčasovým a velmi kvalitním kouskem patří kožený batoh Zuzana, který si zamiluje ne jedná slečna nebo dáma.

Detaily koženého batohu.

Jak tento batoh nosit?


Určitě to nemusí být klasické nošení na obou ramenech, ale velmi trendy je, když máte batoh prověšení jen přes jedno rameno. Samozřejmě z hlediska praktičnosti, je to méně praktické, ale tak bavíme se hlavně nyní o trendovosti, ne přece o praktičnosti smiley. Tento batoh přistane jako ke sportovnímu, tak i k elegantnějšímu outfitu. Je jedno jestli nosíte rádi botasky nebo elegantní kozačky. Já nejsem však zastáncem, ale může to být jen můj osobní názor, tak určitě ne lodičky a batoh. I když v podstatě je nyní v módě dovoleno všechno.

Kožený batoh na postavě.

 

Jaké barvy?


V rámci barev nemusíme být v tomto případě opatrný. Černá je černá, přistane ke všemu, takže co k němu vytáhneme, to mu bude pasovat. V roce 2019 je hlavně trendy barva roku korálová, tak pokud ji v tomto případě zakomponujete budete určitě IN.

 

Kožený batoh Zuzana s černým outfitom.

 

Jak můžete vidět, tak kožený batoh Zuzana velmi pěkně vynikne i při černém roláku a klasických modrých džínach. Je to díky jeho zlatým elementem, které celý design batohu doladí a tak působí batoh výrazně a díky zlatým aplikacím luxusně.

 

Kožený batoh s proužkovanou košilí.Ukázka jak nosit kožený batoh Zuzana.


Velmi pěkně však dokáže splnit svou trendy roli i při červenobílé barvě. Sluší k volným a nadýchaným košilím, které jsou i letos velmi trendy. Stačí k němu doladit tmavé kalhoty nebo legíny a trendy outfit je na světě.

 


Netřeba se však bát. Ak máme v dnešní den chuť na žlutou barvu, tak klidně si ji k němu dejme. Tento kožený batoh nedělá rozdíly mezi barvami, ale naopak všechny barvy prostě miluje.

 

Je vhodný hlavně na procházky nebo posezení s kámoškami, protože svou velikostí nám toho hodně nevejde, ale v tomto případě je to i fajn, protože nás ani zbytečně nezatíží.


Přejeme vám tedy velmi mnoho krásných a trendy zážitků, které zažijete i díky koženému batohu ZUZANA, který si jistě najde ve vašem šatníku a outfitu dokonalé místo.


Vaše blogerka Marika

www.emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality