Černý kabát. Jakou koženou kabelku z Emotys.cz k němu?

#kabat #cernykabat


Kabát je oděv, který patří jednoduše k ženě. Je znakem ženskosti, půvabu a elegance.

#zenskost #puvab #elegance

Myslíme si, že každá žena vlastní alespoň jeden kabát. Z průzkumů vyplývá, že pokud žena vlastní pouze jeden kabát, tak je určitě černé barvy. Je to proto, že je to kousek v šatníku, který je elegantní a pokud i žena je zastánkyní čistě sportovní módy, tak má jeden kousek v šatníku takový, který si vezme na nějakou tu příležitost, kde si tato společenská událost jednoduše elegantní oblečení vyžaduje.

A právě černý kabát je tento kousek.

 

černý kabát emotys

 

#kozenekabelky #kozenakabelka

 

Jaké kožené kabelky z Emotys.cz k němu kombinovat?

 

1. Výrazná barva


Černá vyžaduje jistý kontrast a právě ten můžeme docílit tak, pokud si k němu vezmeme nějakou výraznou koženou kabelku.

#KONTRAST

Tato kožená kabelka by měla být nejen v nějaké šílené barevné kombinaci, ale klidně si můžete vzít nějakou bílou koženou kabelku, například bílá kožená kabelka LUANA.

Právě touto barvou docílíte kontrast, který je v módě stále velmi oblíbený a populární. Černobílá kombinace je také u žen velmi oblíbená a také je velmi často nošena.

 

KOZENA KABELKA LUANA

#kozenakabelkaluana

 

Můžete sáhnout i po nějaké syté červené barvě. Právě taková barva je znakem ženskosti a vy ukážete, že jste žena plná vášně, přesto, že nosíte černou barvu. Volte například červenou koženou kabelku MARILIN.

 

KOžENá KABELKA CERVENA EMOTYS

#cervenakozenakabelka

 

Sáhněte i po modré kožené kabelce IVA. Doporučujeme tuto barvu proto, že právě modrá barva je barvou roku 2020 a vy ukážete, že víte nosit novinky a nebojíte se žádné výzvy

 

modrá kožená kabelka IVA

#kozenakabelkaiva

 

2. Zemitá barva


Pokud však po výrazné barvě kožené kabelky k černému kabátu netoužíte, tak klidně můžete sáhnout po tmavé kožené kabelce.

#zemitabarva

Černou koženou kabelku k černému kabátu nedoporučujeme, možná v tom případě, pokud volíte nějaké jiné výrazné doplňky nebo kalhoty. Pokud se však bojíte výrazných barev, tak určitě sáhněte po šedé kožené kabelce. Právě šedá ukáže při černé luxusně, protože je velmi populární kombinovat barvy v podobných odstínech. Můžete klidně sáhnout i po tmavé šedé barvě koženej kabelky MORENA, černou opravdu nevolte.

kožená kabelka morena

#kozenakabelkamorena

 

Tmavá modrá nebo tmavá zelená jsou také ideální barvy, které můžete kombinovat v podobě kožené kabelky a černého kabátu. Spolu dokáží vytvořit velmi pěkný, decentní a zároveň luxusní outfit, který zůstane na ulici určitě nepřehlédnutelný. Volte například kožené kabelky MARILIN v týchto barvách.

 

kožená kabelka modrakožená kabelka zelena

#kozenekabelkymarilin

 

Kožená kabelka při černém kabátě vždy vynikne. Proto vsaďte na její kvalitu, abyste ukázali, že vlastníte opravdu klenot a ne nějakou obtrhanou a sešou kabelku, která zbytečně přitáhne pozornost na to, že si nadáváte na kvalitě svého oblečení záležet.

#klenot

 

Milé dámy, vlastníte černý kabát?
Upřednostňujete v zimě kabáty před bundami?
Je černý kabát pro vás volba č.1?
Nosíte k černému kabátu výrazné nebo spíše střídmější barvy ostatního oblečení?
Myslíte si, že černá kožená kabelka nemá při černém kabátě místo?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality