Černá v podání blogerky Nikol

#nikolholubova_official

 

Česká blogerka @nikolholubova_official je oblíbenou pro více než 13 000 fanoušků z Čech, ale iz celého světa. Svůj instagramový profil věnuje kosmetice, oblékání, módě, cestování a fitness. Na svém profilu má jen pár fotek, na kterých ukazuje jakou módu má ráda, prezentuje různé značky, spolupracuje s různými firmami, kterým propaguje jejich produkty.

Podobně jsme spolupráci uzavřeli i my, kde Nikol na svém profilu prezentovala naše kožené kabelky, které si sama vybrala z našeho sortimentu. Samozřejmě sáhla po černých kouscích, co se dalo i od ní čekat, protože její profil disponuje touto barvou nejvíce, hlavně v kombinaci s bílou barvou.

 

#cerna #bila

 

blogerka česká Nikol

 

#blogerka #czechbloger

 

Nikol je krásná dáma, která se může pyšnit svými plnými rty a velkým očima, či hustými a dlouhými černými vlasy. Líčení na ní vypadá skvěle, podobně jako oblečení a samozřejmě i naše kožené kabelky. Jak je možné vidí podle jejího profilu, tak velmi ráda inklinuje k černé a bílé barvě. Podobně je laděn i byt, ve kterém fotí oblečení, sebe a jiné produkty.

 

Jsme rádi, že uzavřela spolupráci i s námi, protože na její černobílém profilu velmi krásné vyniknou i naše černé kožené kabelky.

 

černobílá kombinace barev

 

#cernobila #kozenekabelky

 

Přesto, že má černé vlasy, tak se černé nebojí, ale naopak velmi ráda ji nosí a nemůžeme říci, že na ní zanikne. Tato česká blogerka je svým stylem, líčením a postavou tak výrazná, že každý outfit na ní vynikne a ukáže skvěle. Nebojí se experimentovat, ale zásadně jen v bílé a černé.

 

To se nám líbí, protože je vidět, že nedělá žádný "stylingový miš-maš", ale věnuje se jednomu, tedy své černobílé klasice.

 

černé šaty postava

 

#modahrou #klasika

 

Tak jak jsem už napsala, tak Nikol si z našeho e-shopu vybrala na prezentaci dvě kožené kabelky v černé barvě, které typicky sednou do jejího vkusu.

První koženou kabelku Bianca v černé barvě volila do outfitu, který je vhodný pro běžné nošení. Volila k ní samozřejmě typické černobílé barvy. Top s dlouhými širokými rukávy ukázal, že Nikol se módě věnuje a ví co je trendy. K tomu volila trendy riflovou sukni asimetrického střihu. Do outfitu vložila jemně sportovního ducha pomocí bílých tenisek, které jsou momentálně velmi trendy. Celý outfit zdůraznila kromě svého výrazného líčení i trendy černým kloboukem, který jí velmi sluší.

 

černá kožená kabelka Bianca

 

#kozenakabelkabianca

 

Do svého dalšího outfitu volila Nikol trendy koženou kabelku Laurika v samozřejmě černé barvě.

Opět, jak to je u této blogerky zvykem, nezapomněla na černobílou kombinaci. Jelikož bylo horké letní počasí, tak volila černé vysoké kraťasy spolu černým topem. Tento typ oblečení umí dělat zázraky s postavou a pěkně ji tvaruje. Outfit zvýraznila bílým oversize sakem, který je v tomto období velmi populární a měl by se nacházet alespoň v jedné barvě u každé ženy v šatníku. Jelikož venku bylo teplo, tak jak obuv zvolila trendy pantofle s kožešinou, které jsou letos stále velmi trendy a u žen velmi oblíbené. Černé sluneční brýle jsou během slunečného počasí samozřejmost. Zrak je třeba chránit a ví to i samotná blogerka, která zvolila velmi trendy sluneční brýle, které jí obličeji velmi sluší.

 

kožená kabelka Laurika Emotys

 

#kozenakabelkalaurika

 

Do posledního outfitu tato česka blogerka zvolila také naši koženou kabelku Laurika, která doplnila celý outfit tradičně v černobílém duchu. Je vidět, že tato kombinace barev je u Nikol jednoduše oblíbená a tvoří její styl oblékání. V tomto outfitu volila opačně dlouhé trendy kalhoty s bílým topem, který podtrhla tmavou černou bundou. Nikol má pantofle s kožešinou velmi ráda, volila je i v tomto outfitu. Celý téměř černý outfit dotváří naše kožená kabelka Laurika.

 

černá kožená kabelka Emotys

 

#pantofle #s #kozesinou

 

Blogerka Nikol na Instagramu ukazuje svou lásku k módě a hlavně svou lásku ke černobílé kombinaci, kterou staví na kontrastu.

Milé dámy, co řeknete na tuto blogerku? Líbí se vám její netradiční černobílý styl oblékání? Rovněž rady inklinujete k tradiční černé a bílé barvě, kterou se nikdy nedá nic pokazit? Nám se styl Nikol líbí, je tradiční, ale zároveň i jiný. Proto jsme si ji vybrali na prezentaci našich kožených kabelek.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

 

Zdroj obrázků: @nikolholubova_official

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality