Buďte silná, emočně vyrovnaná a hlavné IN

Buďte silná, emočně vyrovnaná a hlavně ciťte se skvěle a hlavně trendy. V dnešním blogu Vám dáme pár typů jak toho dosáhnout výběrem těch správných outfitů a doplňků a zůstat tak IN i tuto sezónu.

 

Buďte rebelka

Stavíte vždy na klasiku a už se vám to zdá pořádně ošuntělé? Ani se tomu nedivíme: Dáme vám 1 tip na to, jak do ulic vyrazit jako pořádná rebelka a přitom se cítit žensky. Vsaďte na bílé kalhoty-zespodu staženy. Dodá to vašemu outfitu jemnou výjimečnost. Namísto bílé bundy sáhněte po černé kožence a přidejte dotoho sexy halenku, se kterou zaujmete kdekoliv a kdykoliv. Laďte do toho koženou kabelku, kterou určitě vynosíte pár sezón. Drsnější boty laďte v černé barvě.


bíle shopperky s černou z pravé kuže ke kožené bunde od emotys.cz

Hrajte se s detaily
 
Klasický černý look vyměňte za elegantně modrou v kombinaci s bílými kalhoty a černým rolákem. Vsaďte na jemné detaily, - zlatý náramek. Do strohé elegance vneste trošku odvážnosti s pěknou hnědou koženou kabelkou z Emotys.cz. 
 
luxusní hnědá kožená kabelka ke modrému kabátu z Emotys.cz
 
Kontrasty nejlepší volba
 
Elegantní hnědý dlouhý kabát ak tomu široké meruňková kalhoty. Určitě z davu vyniknete a budete vypadat In. Ano, kontrasty jsou ta nejlepší volba a možnost, jak zůstat čerstvé i tuto sezónu. Kombinujte outftům k jemnému jednoduchému bílému tričku, nebo halenky a dámské kožené kabelce.
 
hnědý kabát ke kožené ledvinke v stříbrné barvě eliska
Bílou nikdy nic nezkazíš
 
Výrazné barvy vás nudí a chcete vsadit na něco lehčí a spokojenější. Bílá vás rozhodně nezklame. Sáhněte po dlouhých bílých šatech, kombinujte je k jarním kozačkám. Výraznou bordovou kabelkou jen tomu pomůžete. Určitě sáhněte po bordo kožené kabelce, protože ta vydrží a působí luxusně, což určitě oceníte.
 
bíle dlhouhé šaty ke kožené kabelce ronia v bordové barve ronia
 
Krajkový límec

Pamatujete si ho z dob našich babiček? Loni jsme ho mohli vidět na několika módních přehlídkách. Pokud jste si ho ještě nepořídili, tento rok je nejvyšší čas. Kombinujte ho k černým koženým legínam, k elegantním botičkám a černé kožené kabelce. Zůstaňte In i tuto sezónu.
 
golír čípkvý ke černé kožené kabelkce ledvinke miriam
S láskou Emotys.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality