Blogerka Veronika s naší koženou kabelkou Pina.

Blogerka Veronika s naší koženou kabelkou Pina.

Je nám čest představit Vám úžasnou, krásnou Veroniku, která miluje focení, cestování a módu. Musíme uznat, že Veroniku tato práce baví a umí se dokonale vyhrát se svými outfity. Jak víme, Veronika je na Instagrame velmi populární a lidé ji přímo zbožňují díky její fotkám, které mají co do sebe. Jak jsme si mohli na její Instagramu @veronikatazlerova všimnout, že oblibě čerstvou voňavou kávu a jídlo a přímo dokonale se umí vyhrát s fotkami.  Jsme velmi rádi, že má právě od nás naši jedinečnou kabelku. Musíme uznat, že Veronice se tato kožená kabelka dokonale hodí.

Dnes Vám ukážeme Veroniku s naší koženou kabelkou s názvem Pina a musíme uznat, že její outfit je dokonalý.

Naše blogerka s naší koženou kabelkou.

V tomto outfitu zvolila krásnou dlouhou, moderní vzorovanou sukni, kterou obohatila černými silonkami. Aby jí sukně vynikla zvolila černé jednoduché triko s tříčtvrtečním rukávem a jako výborný kousek zvolila hnědou koženou bundu, která harmonicky ladí s outfitem. Jako obuv zvolila vysoké kotníkové kozačky, které ladí s černým tričkem. A na závěr zvolila naši krásnou koženou kabelku Pinu, která dokonale vynikla v jejím outfitu a jako doplňky zvolila jemné zlaté náramky a hodinky. Musíme uznat, že má opravdu vkus a umí se   vyhrát s outfity.

Luxusní kožená kabelka Pina.Jak nosit koženou kabelku Pina,

Na těchto fotkách nám předvedla jako kabelku můžeme nosit a to do ruky, na ruce, ale i jako crossbody díky odepínatelnými ramínky. Tato kabelka  na její outfitu působí jako šperk.

 

Ukázka kožené kabelky Pina.

Zde nám Veronika ukázala dokonalé detaily naší kožené kabelky. Jak vidíme, pravá kůže opravdu vypadá luxusně. Díky tomu, že kabelka je jednoduchá je zároveň jedinečná. Na fotce vidíme, že ji zdobí jen jemné kovové aplikace, které jsou ve zlaté barvě. Tato kabela je vhodná do města, ale i do práce. Díky její velikosti ve formátu A4 se do ní vejdou potřebné papíry. Tím, že má velký vnitřek, které obsahuje dvě velké komory předělené kapsou na zip, musíme uznat, že do ní se vejde poměrně hodně věcí, které žena potřebuje ve své kabelka mít.

Dokonalý outfit s koženou kabelkou Pina na Emoty.cz

V této fotce se nám předvedla v jiném a jedinečném outfitu, ve kterém opět zkombinovala naši koženou kabelku. Musíme Veroniku pochlubit na výbornou za její kreativitu a vkus. Jako obuv zvolila černé dlouhé semišové kozačky na decentním podpatku, k tomu zvolila jemné černé silonky a sladila kožené šortky s vysokým pasem. Jako vrchní díl zvolila proužkované tričko s károvaným kabátem. Zde je vidět, že vzory různého stylu se umí dokonale spojit a musíme uznat, že je to výborná kombinace.

 

Musíme se Veronice poděkovat za její krásné fotky, které nám poslala s naší koženou kabelkou. Je vidět, že ji práce baví a dává do toho všechno. Věříme, že i vy si najdete oblibu v této kožené kabelce, a že budete s ní spokojená stejně tak, jako Veronika.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality