Blogerka Simona s luxusní koženou kabelkou Regina.

Blogerka Simona s luxusní koženou kabelkou Regina.

 

Na začátek Vám velmi rádi představíme naši krásnou blogerku Simonu, která není jen krásná, ale také stylová. Jak víme Simona miluje módu a řekneme vám, má opravdu vkus. Vášnivá cestovatelka a fashion blogerka @plaitysim je skvělý příklad toho, jak se dokonale obléknout a dodat svým outfitem šmrnc. Dokonale se umí vyhrát s barvami a z různými styly oblečení. Je strašně populární v tom co dělá a my jsme hrdý na to, že má právě od nás naši krásnou koženou kabelku Reginu. Simona nám poslala pár fotek a velmi rádi Vám je ukážeme.

Simona s naši koženou kabelkou.

Musíme Simonu ohodnotit na jednotu. Protože díky její outfitu krásně vynikla naše kožená kabelka a dodala outfitu takzvaný šmrnc.

detaily kožené kabelky Regina.

Zde nám Simona ukázala detaily naší kožené kabelky, která je zajímavá svou strukturou a dokonalým designem. Tím, že kabelka má  šedou barvu s kombinací černé je na pohled jedinečná a zajímavá. Jak vidíme kabelka má i zlaté kování, které můžeme sladit is doplňky.

 

Outfit naší blogerka s naší koženou kabelkou Reginou.

Jak vidíme naše blogerka krásne doladila outfit a dokonale se s ním vyhrála. Jak svůj outfit zvolila kožené nohavice, doplnila bílé tričko s černou krajkou, k tomu zvolila bílou halenku, celý outfit doplnila černým kabátem. Jako obuv zvolila bílé tenisky, které doplnila krásnimy síťovanými silonky a na závěr to rozbila naší jedinečnou šedou koženou kabelkou. Tento celý outfit je dokonalý, protože ho doplnila i svým úsměvem.

Jak nosit koženou kabelku Regina.

Na této fotce nám předvedla, že kabelku můžeme nosit i na ruce. Simona ví jak na to a jak zaujmout pozornost lidí.

Je vidět, že Simonu práce baví a dělá vše proto, aby byla naší inspirací. A musíme uznat, že se jí to opravdu daří. Děkujeme Simone, že nám poslala svůj outfit s naší koženou kabelkou a pevně věříme, že si zamilujete i vy tuto šedou koženou kabelku Reginu.

 

Vaše blogerka Marikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality