Bílá kožená kabelka

Bílá kožená kabelka je u dám velmi oblíbená. Proč je to tak? V neposlední řadě má velmi daleko od černé barvy, která je nejpoužívanější barvou téměř u každé dámy. Dnes vám pv našem článku představíme, proč je kožená kabelka v bílé barvě tak oblíbená a na závěr vám dáme pár tipů jak se o ni starat, aby vám vydržela co nejdéle.

bila kožená kabelka

1. Snadno se kombinuje

Je to tak. Opravdu je to kousek do šatníku, který budete nosit ke každé barvě. Je to proto, že je UNI barva, která jednoduše nekřičí a tak, aby narušovala výraz jiné barvy. Sama o sobě v každém outfitu vynikne, samozřejmě pokud nejsme oděný od hlavy až po paty v bílé. Nakonec vynikne i tak, protože její zlaté nebo stříbrné kování bude působit jako něco jiného a výrazné. Nejlépe si rozumí s každou barvou, ale velmi pěkně vynikne při modrých džínách, nebo krásné žluté letní sukni.

kožená kabelka

2. Působí luxusním dojmem

Pokud si vezmete bílou koženou kabelku, máte vždy jistotu, že bude na vás vypadat dobře. V tomto případě nejen dobře, ale naopak luxusně. Je to díky její čistotě a uhlazenosti, která takto působí luxusně a nadčasově. Proto je tato kožená kabelka stále v popředí a oblíbená i u několika designových návrzích.

emotys kožená kabelka birkinas

3. Outfit bude působit čistě a uhlazeně

Jak jsem již zmiňovala, tak díky kožené kabelce bílé barvy, která je symbolem čistoty bude váš outfit vypadat uhlazeně. To je opravdu dobrý důvod, proč po takové módní kombinaci sáhnout a proč si právě tuto barvu pořídit do svého šatníku.

kožená kabelka emotys bila

Pár tipů, jak si udržet svou bílou koženou kabelku stále krásnou.

Jak víme, bílá kožená kabelka je opravdu krásná, ale bohužel pokud ji chceme mít dlouhodobě v pěkném stavu, tak potřebujeme víc, než ji jen nosit. Právě toto odrazuje mnoho žen od je koupě. Avšak těchto pár tipů vám pomůže zachovat si její bělost déle:

1. Ošetřujte ji pravidelně pastou určenou na kožené kabelky. Právě tenhle trik ji co nejdéle ochrání před barvou od druhého oblečení.
2. Čistěte ji jen přípravky, které jsou určeny k ošetření kožených produktů. Takto zabráníte, abyste poškodila vnější strukturu kůže, která může po poškození být potom náchylnější.
3. Mějte ji uloženou v ochranném sáčku, nejlépe v látkovém. Takto docílíte, aby se vám nepoškodila a slunce zněj nevytáhlo barvu a neztratila tak svůj lesk a bělost.
4. Noste ji a kombinujte. :)

Milé dámy, doufáme, že i vy najdete zálibu v nošení bílých kožených kabelkách a věříme, že si z naší nabídky nějakou vyberete.

Mějte krásný den. Váš Emotys.

 

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality