Béžová a bílá. Skutečné odlišné barvy?

 

Mnohdy nás honí představa, že ne všechny barvy jsou rovnocenné a když nemáme tuto, tak nemůžeme k ní ladit všechny potřebné outfity, musíme si dokoupit druhou, abychom ji mohli dokonale kombinovat. Některé dámy, když se neumí rozhodnout, jakou koženou kabelku si vybrat, respektive, kterou barvu si vybrat, tak sáhnou i po dvou nebo třech barevných kombinacích, protože se jim daná kabelka tak velmi zalíbí. Toto není určitě na škodu, těšíme se z ní dvakrát.

 

Někdo může tvrdit, že bílá a béžová jsou velmi odlišné barvy, ne ani tak v barevnosti, ale nelze je kombinovat stejně, tedy nosit ke stejným outfitům. Chtěla bych vám dnes však ukázat na outfitech blogerky @karolinahavlik, že to tak není. Karolina je z naší kožené kabelky tak nadšená, že si je pořídila ve dvou barvách, které jsou podle nás velmi podobné.

heart

Pojďme se tedy na to podívat.

 

kožená kabelke bezovej barvy

 

Nejprve bych však zmínila k čemu tyto dvě barvy aktuální kombinovat, což momentálně letí a jaké trendy jsou aktuálně v létě.

----

V první řadě nezapomínejme tyto dvě barvy kombinovat k letním outfitům, které s k danému období hodí. Tedy nezapomínejme na květinové vzory. Tyto barvy skutečně dokáže velmi pěkně vyniknout při květech jejich vzorech a potisků. Při těchto barvách je skutečně jedno, jaké barvy květy jsou. Dejte si je ke jakýmkoli barevným variacím všech druhů květin.

----

Dále nezapomínejme na vzory samotné. Vzory jsou stále trendy a bílá čí béžová dokonalé vyniknou právě při vzorech. Opět platí, barvy nejsou až tak podstatné. Záleží to už od vaší nálady a pocitu, či postavy. Avšak nezapomínejme, že je léto, tedy barevnost není opravdu na škodu. Ať vidí, že se módě rozumíme.

----

Možná byste nevěřili, ale bílá s béžovou si velmi dobře rozumí s pastelovými barvami. Jsou velmi dobře kamarádky, velmi dobře spolu hrají. Jelikož pastelové barvy jsou v létě velmi oblíbené, nezapomínejte na ten jev a vytáhněte ze svého šatníku něco jemné a pastelové. Trendy jsou také neustále neonové barvy, ale tu bych byla trošku opatrnější, není to až tak snadné kombinovat, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ale myslím si, že dámy, ktoté čtou blogy o módě mají takové barevné kombinace určitě "v malíčku".

----

K čemu kombinuje bílou a béžovou koženou kabelku Karolína. Pokud sledujete její blog Changingroom, tak určitě ke všemu. Podívejme se na první outfit. Karolína zvolila v tomto outfitu koženou kabelku Luana a jak vidíme, nezapomíná na trendy tohoto léta a to pastelové jemné barvy a vzory.  Také má na sobě vysoké bílé tenisky, které nejsou jen velmi pohodlné (což určitě v období těhotenství velmi oceňuje), ale je to velmi akutální trend tohoto období a opravdu se dají nosit i k vzdušným, jemně elegantním nohaviaciam.

 

kožená kabelka Luana Emotys

#bila #bilakozenakabelka

 

Kožená bunda v tomto outfitu dodává šmrnc celému looku, ukazuje, že Karolína mě ráda kvalitní věci, sahá opravdu po kvalitních kouscích a nezapomínám ji kombinovat s kvalitními doplňky jako je kožená kabelka. Ani v období těhotenství nestagnuje, naopak módě se věnuje i přesto, že ne všechno oblečení ze svého šatníku může nosit. Přesto ví, jak kombinovat, což je trendy a momentálně aktuální.

 

kožená kabelka emotys dnes

#maternity #tehotenstvi

 

Umíte si představit v předchozím outfitu namísto bílé kožené kabelky béžovou koženou kabelku? Nemusíte si představovat, ale podívejte se na následující outfit a vidíte, že opravdu v tomto outfitu dokáže velmi pěkně a stejně ukázat béžová. Můžete vidět, že také velmi dokonale pasuje k aktuálním vzorem a jemným barvám. Možná by si ani člověk na první pohled nevšiml rozdíl, a to nám jde. Chceme vám ukázat opravdu rovnocennosti těchto dvou barev.

 

porid si kozenou kabelku

#beige #bezova

 

Podívejme se na další outfit, který Karolína v svém období těhotenství zvolila. Jde o velmi aktuální, opět jemné (Karolína chce poukázat na jemnost) letní šaty s květinovým vzorem. Kožená kabelka Luana k ním pasuje dokonale, díky její ramínku v kombinaci kůže a zlata. Právě tímto podtrhuje i jemnou elegantnost v celém outfitu.

 

bezova kozena kabelka Emotys

#bezovakozenakabelka #fashion

 

A opět přichází otázka. Umíte si k těmto letním šatům s kytičkami představit bílou koženou kabelku? Opět nemusíte. Blogerka Karolína opět ukázala rovnocennost této barvy a k těmto šatům zvolila i bílou. Opět můžete vidět, že k tomuto outfitu přistane tak dobře jako béžová.

 

bila kozena kabelka emotys

#coffetime #blog

 

Další outfit se nese v kombinaci jemných barev, které ladí s tmavými barvami. Jemné barvy celého outfitu zdůraznila koženou kabelkou Laurika v béžové barvě. Celý outfit však zvýraznila sukní v zelené barvě, která by se mohla na první pohled zdát, že moc křičí. Není tomu ale tak. Přesto, že jde o tmavou barvu, celý look podtrhla tak, že přesto, že je výrazný ale v tomto případě velmi aktuální. Umíte si představit v tomto outfitu bílou koženou kabelku? Myslím, že teď už víte a určitě mi dáte za pravdu, že by tam pasovala dokonale jako béžová. A hlavně když si k tomu dáme i moderní vysoké bílé tenisky. Tak jak to má naše blogerka.

 

bezova kozena kabelka Laurika

#bezovajetrendy #look

 

V posledním outfitu s béžovou koženou kabelkou si můžete všimnout, že je laděn celý v jednom tónu. Proto si myslíme, že pokud byste volili podobně jako Karolína béžovou kabelku, tak ukážete, že nechcete nic zkazit a bílou tam jednoduše nedáte proto, aby moc nekřičela. Naopak, kdybyste v tomto outfitu zvolili bílou, tak by celý outfit ještě více zvýraznila a zdůraznila. Opravdu se nemusíte bát bílou zvolit tam, kde je béžová a naopak.

 

dnešní outfit s koženou kabelkou Emotys

#fashionlook #modnitrendy2019

 

Milé dámy, doufám, že jsem vás přesvědčila, že barvy béžová a bílá jsou velmi podobné, pro nás rovnocenné. Nemusíte se bát, pokud máte tyto dvě barvy doma v šatníku, tak jejich kombinujte stejně, opravdu ke všemu, uvidíte při každém vašem outfitu budou vypadat obě dokonale. A co je na celém tomto nejlepší? Právě tyto dvě barvy jsou vynikající v tom, že se hodí ke všemu, ke každé barvě světlé, výrazné či tmavé, béžové a bílé. A pokud nemáte ve svém šatníku bílou nebo béžová koženou kabelku, tak stále přemýšlíte si ji koupit ???

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality