Barvy předvánočního období.

 

 

V blozích tohoto týdne bych se velmi ráda věnovala barvám, které se týkají předvánočního respektive vánočního období, tedy barev, které jsou v tomto období hodně oblíbené. V dnešním blogu bych se věnovala barvám oblečení a v tom pátečním zase barvám kožených kabelek.

 

Jak jste si mohli všimnout, tak postupně na naši stránku přicházejí stále nové a nové modely kvalitní a velmi oblíbené italské značky RINASCIMENTO. Já sama už několik kousků vlastním a přiznám se, že jsou z každé strany opěvovány, což mě velmi jako dámu, těší. Tak pojďme na to.

 

1. Červená barva

Jako první musím určitě zmínit tradiční a klasickou barvu, červenou. V zimním období by se určitě sáhla po našich roláčcích v červené barvě, které jsou již na první dotek velmi hebké, jemné připomínající kašmír.

 

červený svetr

Dostupné jsou ve verzi krátkého, ale i dlouhé rukávu. Pokud nejste milovnicí roláků, tak máme iz příjemného materiálu svetry, které si opravdu zamilujete. Ve vašem šatníku nesmějí chybět s určitostí i šaty, které musí být samozřejmě v červené barvě. Pokud však nejste milovnicí červené, tak si pořiďte alespoň šátek v červené barvě, kterým snadno doplníte každý outfit.

 

červený šátek červene šaty

 

2. Zelená barva

Další barvu, kterou chci k tomuto období zařadit, je určitě zelená barva. Na naší stránce naleznete iv této barvě pár kousků, které si rády najdou místo ve vašem šatníku. Můžete si vybrat kalhoty nebo šaty. Co bych vám však chtěla doporučit, je určitě bunda v zelené barvě, která je opravdu excelentní kousek a bude vám v ní velmi příjemně. Je dlouhá a to je něco, co v tomto sychravém období velmi oceníte. Bude to kousek, který bude mít obdiv na každém kroku.

zelena bunda

 

3. Zlatá barva

Nebylo by Vánoc bez zlaté barvy. Proto bychom ji měli zahrnout i do předvánočního období, které již začalo. Na naší stránce si můžete toho vybrat víc v nabídce kožených kabelek, ale určitě stojí za pozornost šaty, které se neustále obměňují. Právě zlaté a třpytivé šaty jsou kousky, kterými si musíte předvánoční období zpestřit. Nezoufejte, budou postupně tyto kousky na naší stránce přibývat, tak se máte na co těšit.

zlaté šaty

 

4. Bílá barva

Možná ne každý bude se mnou souhlasit, ale k předvánočnímu období určitě nesmí chybět bílá barva. Tato barva patří v každém období. Je to hlavně pro její jednoduchost kombinovat ji s ostatními barvami a také pro její čistotu, která se k vánočním svátkům hodí, protože asi neznám dámu, která nedělá to „předvánoční úklid“.

 

bílé šaty

 

Na naší stránce naleznete velké množství oblečení v bílé barvě. Je už na vás, jestli chcete sáhnout po teplém svetříku, šatech, kalhotách nebo krásné jemné bílé halence či košili.

 

bli svetr bila halenka

 

Milé dámy, nebojme se kombinovat v žádném období. Zkusme si vybrat nějakou tu barvu, která bude pro dané období typická. Příště o barvách kožených kabelek.

Mějte krásný den. Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality