Barvy kožených kabelek předvánočního období.

Tak, jak jsem zmiňovala v úterý, tak dnes je pro vás připraven blog o barvách kožených kabelek, které jsou pro vás v tomto období ideální volbou. Naše stránka se zaměřuje hlavně na prodej "kvalitních kožených kabelek", proto i sortiment je opravdu veliký. Pojďme si tedy jednotlivé barvy ukázat.

 

 

1. Červená barva

Vlastnit koženou kabelku v červené barvě by mělo být alfou a omegou v šatníku každé ženy. Jednoduše se kombinuje, výborně vyzní, dodává ženskost a je to prototypem ženské krásy. Co víc dodat. Pokud vás tato slova nepřesvědčila, tak zkuste si tuto krásnou barvu pořídit nyní a zvolit nějaký krásný a ženský outfit předvánočního období. Na naší stránce naleznete velký výběr, je opravdu z čeho vybírat, od malých až po velké kožené kabeky.

červená kožená kabelka šaty emotys

 

2. Zelená barva

Určitě pokud toužíte po nějaké jiné barvě a rozhodli jste se ji zakoupit právě v tomto období, tak sáhněte po zelené. Možná se bude zdát, že tato barva se kombinuje obtížně. Pokud nejste mistryní v kombinacích, tak sáhněte jen po tmavších barvách a bude se vám tato kožená kabelka kombinovat lehce, téměř tak lehce jako černá a přitom má jedno velké plus oproti černé. Bude výraznější a tak přitáhne pozornost na její krásu a tím i kvalitu.

 

bíle saty emotyszelena kožena kabelka

 

3. Zlatá a stříbrná barva

Pokud sledujete trendy, tak ve vašem šatníku určitě vlastníte takové barvy kožených kabelek. Určitě si vzpomínáte na období metalických odlesků. Na těchto barvách je úžasné to, že se nejen snadno kombinují, můžete je nosit téměř ke každé barvě. Jejich další podstatnou výhodou je to, že jsou výrazné a vypadají opravdu luxusně. Kdy ne-li na Vánoce se právě rády oblékáme do třpytivých šatů a doplňků. Proto určitě sáhněte po těchto barvách a uvidíte, tak si je zamilujete, že je budete nosit pořád.

 

zlatá kožená kabelkačerný kabát

 

4. Bílá barva

Bílá je druhá černá, to už víme. I v tomto období se stává bílá velmi oblíbenou, díky barvě sněhu, který nám připomíná. Bílá je výrazná, nebo naopak pohlcuje. Záleží do jakých tónů budete svůj outfit kombinovat. Pokud jedete v tmavých tónech, tak vaše kožená kabelka v bílé barvě bude působit výrazněji. Naopak, pokud sáhnete po světlých barvách do vašeho outfitu, tak kožená kabelka bude s těmito barvami jemně splývat. V každém případě dokonale zapadne a bude působit velmi dobře.

 

kabát emotysbílá kožená kabelka emotys

Milé dámy, doufáme, že sáhnete po nějakém tipu, který jsme vám nabídli. Na výběr máte toho opravdu hodně, proto si nemyslíme, že byste nenašli to, po čem vaše srdce touží. Obdarujte sebe a potěšte se.

Váš Emotys.

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality