Barva roku 2020 - klasická modrá - PANTONE 19-4052

 

#modrabarva #barvaroka2020 #barva

Pokud jste čtenářkou našich blogů, tak víte, že jsme loni často zmiňovali barvu korálová. Bylo to proto, protože právě korálová barva nesla hodnost - barva roku 2019. Jelikož přišel nový rok, tak s tím přišel i nový výběr barvy roku 2020. Stala se jí klasická barva - respektive klasická modrá barva, která se nazývá i barva Pantone 19- 4052. Právě tato barva mě přinést nejen do našeho šatníku klid a klid, ale hlavně do naší duše. Také je tato barva zaměřena i na to, aby nám zlepšila koncentraci.

#pohoda #klid #koncentrace

V našem článku si předvedeme kožené kabelky, které se nesou v podobném duchu této barvy. Jelikož nová kolekce kožených kabelek na nás jen čeká, tak Vám představíme alespoň ty, které mají k této klasické modre vělmi blízko a navrhneme vám, k čemu byste mohli taky modré kožené kabelky ladit.

#modrekozenekabelky #kozenekabelky

 

1. Kožená kabelka OSMANA

Kožená kabelka Osmana je velmi zajímavá svým vzhledem a typem kůže. Je šitá z kvalitní hrubé kůže, což je znát i na první dotek.

Díky je "sportovnímu výrazu" ji můžete nosit k elegantním věcem a hlavně ke sportovním outfitům.

#sportovnivyraz

Ideálně se hodí k černé a k bílé barvě. Klidně ji můžete volit i k červené barvě. Miluje, když si ji vezmete k šatům, ale také přesto, že je modrá dokonale vynikne při modrých džínách. V oblibě ji mají i mladší ročníky, ale zamilovali si ji i starší dámy.
kožená kabelka OSMANA emotys

#kozenakabelkaosmana

 

2. Kožená kabelka IVA

Tato kožená kabelka je nositelkou barvy, která je typická klasická modrá, čili klidně je to i kožená kabelka barvy roku 2020.

Podobně jako kožená kabelka Osmana, tak i tato kožená kabelka nese v sobě sportovní výraz. Avšak při této kožené kabelce pasují více džíny než nějaké elegantnější šaty. Proto si velmi dobře rozumí s nějakým bílým tričkem s nápisem a modrými džínami.

#biletricko

Rada vyzní v červenomodré kombinaci, která se stále považuje za vysoký a horký trend. Avšak velmi dobře vyzní při nějakém žlutém roláku, protože kožená kabelka Iva takovou barvu přímo vyhledává. Pokud vlastníte nějaký žlutý rolák, tak musíte k němu nosit tuto koženou kabelku.

kožené kabelky IVA Emotys

#kozenakabelkaiva

 

3. Kožená kabelka VERONA

Přinášíme vám na ukázku klasicky modrých kožených kabelek i čistě elegantní verzi. Je to kožená kabelka Verona, která miluje eleganci a velmi dobře si s ní rozumí.

#eleganci

Můžete ji volit ke klasickým elegantním šatům nebo sáhněte po kostýmu, který zvýrazněte právě za pomoci této kožené kabelky. Nosit se dá na rameni, takže je vhodná hlavně pro dámy, které mají rády takovýto typ kabelky, kterou si jednoduše přehodí přes rameno.

Miluje barvy jako elegantní bílou, tradiční černou, vášnivou červenou, moderní žlutou a ráda vynikne při šedé barvě. Je už na vás, jakou náladu máte, při každé z těchto barev bude působit kožená kabelka Verona dokonale.

kožené kabelky Verona Emotys

#kozenakabelkaverona

 

4. Kožená kabelka CASTELA

Ve stejném duchu elegance se nese i kožená kabelka Castela.

Její výhodou oproti kožené kabelce Verona je právě regulovatelné ramínko, za pomoci kterého si můžete sama rozhodnout jak danou koženou kabelku budete nosit. Je to na vás, jestli dnes si ji vezmete na rameni, nebo si ji dáte crossbody nebo ji hrdě budete nosit ve svých rukou. Při každém způsobu vyzní dokonale.

#crossbody

Podtrhne každý jeden elegantní kostým, dokonce při džínách ukáže, že elegance a džíny jsou jedno. Z barev sluší každé, i když sáhnete po jiných odstínech modré barvy. Zkuste si vzít jemně modrý outfit a zvýrazněte ho koženou kabelkou Castela v barvě roku 2020.

kožené kabelky Castela Emotys

#kozenakabelkacastela

 

Milé dámy, jak se Vám líbí výběr našich modrých kožených kabelek?
Splňují status, že se hodí k trendy barvě roku 2020?
Pořídili jste si již nějakou koženou kabelku v trendy barvě roku 2020?

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka Marika

Ověřeno našimi zákazníky

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Krásná ,lehká,kvalitní nadčasová kabelka.Byla jsem velice spokojena

Overený zákazník,

Vše v pořádku, krásná kabelka

Overený zákazník,

Rychlé jednání a doručení.

Overený zákazník,

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality