Jak kombinovat boyfriend džíny s koženou kabelkou?

Jak kombinovat boyfriend džíny s koženou kabelkou?

Džíny typu boyfriend již zná pravděpodobně každá z nás. Ladíme je ke sportovnímu outfitu, nebo jsme odvážnější a přidáme k tomu elegantní prvky.

 

 

Nošení boyfriend džinov podtrhuje v outfitu určitou ležérnost ale přináší do něj i nadčasovost. Nadčasově ve svých outfitech působí i módní Victoria Beckham, která volí při boyfriend džínách tzv. elegnatný mix. Boyfriend Džíny ladí vždy s nějakými elegantními prvky, jako je např. rolák a kvalitní kožená kabelka. Volí kabelku do ruky, co podtrhne ještě více prvky elegance.

 

Dokonalý outfit s boyfriend džínami.

Z našeho e-shopu bychom její outfit doladili jednoznačně koženou kabelkou Angelina v černé barvě.

Kožená kabelka se zlatou aplikací.

Pokud se Vám tato elegance nelíbí a raději volíte sportovní outfity, tak bude pro Vás jistě vzorem Kaia Gerber, kterou je velmi často vídat v boyfriend džínách sladěných s prošívanými sportovními bundami. Sice může působit na ulicích trochu extravagnatne, ale o to Kaie jde, vyniknout a zaujmout.

 

Moderní outfit.

 

Ke takovému outfitu bychom s určitostí volili nějaký kožený batoh a v tomto případě by určitě do jejího street stylu padl kožený ruksak Rosalinda, který se dá nosit i jako kabelka. Záleží už na Vaší potřebě a pocitu.

 

Luxusní batoh na našem e shopu.

 

I české celebrity milují pohodlnost při nošení svých nejlepších outfitů. Mezi takové celebrity patří i Daniela Peštová, kterou vydávat iv boyfriend jeans na ulici. Daniela ladí tyto jeansy s kvalitními koženými kabelkami, aby vynikla její schopnost ladit si kvalitu a nadčasovost. Při daném outfitu zvolila kombinaci sportovních jeansů s lodičkami a elagantním tmavý rolákem.

 

Jednoduchý outfit s džínami.

 

S našeho e-shopu bychom jí doporučili určitě k tomuto outfitu koženou kabelku Salvare, která by doplnila její outfit správným koženým prvkem a její měkká kůže by dodala luxus celému outfitu.

 

Pracovní kožená kabelka.

 

Made with love by Emotys.cz

Zdroj obrázků: google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality