6 věcí, které Vám vykouzlí úsměv na tváři

6 věcí, které Vám vykouzlí úsměv na tváři.

Každá z nás má občas náročný a smutný den. Jsme rozčilené, smutné a rozzlobené na celý svět. My Vám nabízíme seznam 6 věcí, které Vám vykouzlí úsměv na tváři a přinesou slunce do vašeho života.

 

1. Vypněte mobil


I když to zní neuvěřitelně, tak udělejte to. Zahoďte starosti za hlavu a relaxujte. Známý ekonom Paul Dolan tvrdí, že pokud lidé chtějí ve svém životě pocit štěstí, měli by si jednou za čas vypnout mobil. Je důležité nebýt stále nalepený na mobilu, protože mnoho psychických nemocí nastává při častém používání mobil a to nemluvě o závislostech. Možná právě, když odložíte telefon zjistíte, že máte více času na knihu, relax, teplá koupel či vlastní rodinu. Zkuste to.

 

Moderní mobil.

 

2. Pohyb léčí


Být v pohybu každý den je velmi důležité. Nyní nemluvě o tom, že musíte od rána do večera poskakovat jako takový zajíc. Ne, my nemluvíme o tomto pohybu. Mluvíme o nějakých relaxačních cvičeních, které Vás nabudí nejen kondičně ale i psychicky. Je už jen na vás, co si vyberete a co vám bude nejvíce vyhovovat. Někdo se rád vyskáče na divoké zumbě, jiný se věnuji cvičením na páteř pomocí Pilates a někdo naopak tvrdě cvičí v posilovně. Pohyb vyplavuje hodně endorfinů, což určitě znáte jako hormony štěstí. Tak už si myslíme, že více o tomto hovořit nemusíme. Tak utíkejte za svým štěstím, v tomto případě to myslíme doslovně.

 

Pohyb.

 

3. Dostatek spánku


Patříte i vy mezi typy lidí, kteří nepotřebují toho hodně pospat? Velká chyba. Dostatek spánku nás dělá spokojenějšími po každé stránce. Mnoho studií se shodlo na tom, že spánku musí být minimálně alespoň 7 hodin. Ideální je chodit spát ve stejnou hodinu a stejně se i probouzet. Ale tak, když je víkend, co bychom si zase nepoleňošili. A co je ještě zajímavé, tak kvalitnější spánek bývá hlavně v době, kdy máte čerstvě vyměněny peřiny. Hm, tak šup převléknout peřiny, vzdát se pozdního večerního seriálu, vypnout mobil a šup spinkat.

 

Spánek léčí.

 

4. Úsměv


Říká se, že když se na někoho usměješ, tak automaticky vznikne stejná reakce na druhé straně. Proč tedy nezpůsobit takovou vlnu úsměvem stále? Zkuste to a uvidíte možná sami, že se vám nebude dát přestat smát. A co způsobuje úsměv? Samozřejmě vyplavuje endorfiny a to již víme, že jsou to hormony štěstí.

 

Úsměv spojuje.

 

5. Modrá, modrá a modrá


Věděli jste, že modrá barva léčí? Jak léčí? Je to přece barva štěstí a když se obklopte touto barvou, tak to ve vás opravdu utvoří pocit štěstí. Zkuste, však za to nic nedáte. Stačí, když se kuknem do šatníku, tak tam určitě najdeme nějaké modré úlovky. A pokud ne, tak se třeba zamyslet a něco s tím udělat a možná pár modrých kousků doplnit.

 

Ukázka naší kožené kabelky Guess na postavě.

6. Něco si koupit


Nevíme proč, ale tato činnost nás dělá každou spokojenějšími a šťastnějšími. I když se řekne, že jsou to jen materiální věci, opravdu nám to přináší takovou tu psychickou pohodu. Ženy se rády odměňují a hlavně když jde o hezké věci. Vždyť se my ženy i rady líbíme. Ale otázka zní, co si koupit. Hm, tak za nás určitě koženou kabelku? Proč? No protože kabelka je náš společník každý den, ať jdeme do práce, k lékařce, na setkání s kamarádkou, vždy neseme v rukou nebo na rameni tuto naši věrnou společnici kabelku. A proč koženou? Protože kvalitní věci nás dělají šťastnými a to kvůli tomu, že nám vždy při pohledu na zničenou věc je smutno. A při kvalitní kožené kabelce se toto nemůže stát, protože nám bude věrnou společnicí dlouhá léta a tak nám bude neustále vyčarovat úsměv na tváři.

 

Kožené kabelky na našem eshopu.

S úsměvem Emotys.cz
Zdroj obrázků: google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality