5 trendy a nezbytných doplňků léta

 

Léto je právě ve své polovině a nás stále baví se této problematice věnovat a víme, že je to velmi akutální téma, která zaujímá mnohé dámy. Léto s sebou přináší vždy nové trendy, nové barvy a nové vzory. To nás někdy zlobí, protože nás nebaví dokola kupovat stále nové a nové věci, ty staré jsou již nepoužitelné a tak se nám zbytečně přeplní šatník a my nevíme, kde máme staré věci dávat. Rovněž ani finační situace ne je vždy taková, že si můžeme dovolit nové a nové trendy.

 

Proto Vám přinesu seznam pěti věcí, které budou neustále v módě a když je budete mít, tak je můžete vytáhnout každé léto a budete opravdu trendy, nehledě nato jaký styl se momentálně preferuje. A také můžete mít dobrý pocit, když do těchto pěti věcí investujete, protože vám vydrží opravdu dlouho a vy se můžete tak pochlubit dlouhá léta kvalitním a krásným doplňkem.

 

leto a emotys kozene

#leto #summer

 

1. Značkové sluneční brýle


Sluneční brýle neodmyslitelně patří k letu. Je to proto, že si potřebujeme během krásných a teplých dní slunce užívat, ale i pro jím chránit. Na pokožku používáme ochranný krém a naše oči si chráníme slunečními brýlemi. Proč ale investovat do značky? Značku mají v podstatě každé brýle, je důležité sáhnout ale po kvalitní značce. Je důležité si náš zrak chránit a obyčejné brýle z čínského obchodu nám však takovou ochranu neposkytnou. Proto je třeba sáhnout po kvalitě. Také brýle renomovaných značek myslí i na tuto skutečnost, že je to dražší investice a proto tvary brýlí jsou často prospôsobené tak, aby byly trendy několik let a není to tedy investice jen na jednu sezónu. Také se vám tak rychle nepoškodí, proto můžete poukázat na jejich kvalitu při každém nošení.

 

Značkové brýle najdete takříkajíc všude. Samozřejmě i někde na trhu. Nakupujte však v certifikovaných očních prodejnách, protože takové značky z trhu nenosí kvalitu dané značky, ale nosí jen její název. Tedy nezapomínejte na jedno pravidlo: Není značka jako značka. Důležitá je kvalita.

 

slunecni brile od emotys

#slunecnibrile #znacka

 

2. Velké barevné náušnice


Náušnice nosí každá dáma. Není to však všude. Zažila jsem jednu situaci, kdy se mě moje čínská kamarádka zeptala jednu zajímavou věc. Proč se u vás propichují ouška dívkám při narození? Hm? Popravdě, nevěděla jsem jí odpovědět na tuto otázku kromě toho, abych jí řekla, že to je takový zvyk a tak jsem tuto odpověď hledala ihned na internetu. Bohužel kromě toho, že to je nějaká tradice z minulosti jsem nic jiného nenašla. Rada bych tedy věděla proč, tedy potěšil by mě nějaký komentář od vás, pokud někdo víte odpověď na tuto otázku.

 

No vraťme se k tématu. Pokud si pořídíte alespoň jedny velké barevné náušnice, tak jste vyhráli. Je to proto, že léto bude vždy hýřit barvami. A v tomto případě je jedno, jestli to bude akutálne modrá, zelená nebo růžová. Barevné náušnice k ním hravě zkombinujete, protože takto zvýrazníte barvu, která momentálně je IN. Pokud investujete do kvality, tak takové náušnice vám vydrží opravdu dlouho a vy tak nemusíte rok co rok sahat po levné a nekvalitní bižuterii. A mohu vám říci, že na kvalitních nášniciach je cenový rozdíl opravdu vidět. Hlavně když se na ně podíváte o pár let.

 

barevne nausnice emotys

#nausnice #barvyleta

 

3. Kožená kabelka


Investovat do kvality kožené kabelky nám přijde jako samozřejmost. Je to proto, že kabelku potřebuje nosit dennodenně, je to naše společnice téměř každý jeden den. Ne nadarmo se říká, že kabelek žena nemá nikdy dost, je to proto, že tento doplněk nosí vždy s sebou, nehledě na to, jaký outfit si vezme. Právě koženou kabelku přizpůsobuje tomuto outfitu. Někdy naopak právě kožená kabelka určuje styl, ve kterém se bude celý outfit nést. Aby nám však tento doplněk věděl vydržet celé roky, tak musíme samozřejmě investovat do kvality, tedy do pravé kůže.

 

Pokud chcete, aby jste měli doplněk, který můžete nosit každé léto, tak si pořiďte určitě koženou kabelku béžové nebo bílé barvy. Tyto dvě barvy jsou pro léto od nepaměti ideální a tak to zůstane i nejbližší dlouhý čas. Snadno a hravě se kombinují a protože jde o rovnocenné barvy, co jsme si již psali v minulém článku, tak je jedno, jakou z těchto dvou barev si vyberete.

 

kozena kabelka od emotysu

#kozenakabelka #kabelka

 

4. Kožený batoh


Kožené batohy se staly trendem minulých let a tento trend přetrvává i nyní a bude i dlouhou dobu. Pořídit si kromě kožené kabelky i kožený batoh je velmi vynikající volba, protože právě přes léto se tento typ doplňku využívá co nejčastěji. Právě přes léto je ideální čas, kdy potřebujeme mít volné ruce, protože teplo způsobí, že se ve velkém potíme a to je pro nás dost vyčerpávající. Kožené batohy už dávno nejsou výsadou mladých dívek, ale naopak velmi se jim těší i starší dámy, které chodí na procházky se svými domácími mazlíčky a právě batoh je pro ně ideální, protože v něm mohou mít nějaký ten "snack" pro svého pejska a zároveň mít volné ruce. Samozřejmě je to velmi pohodlné, protože i tak jednou rukou musí vést svého mazlíčka na vodítku.

 

Na léto doporučujeme kožený batoh v červené barvě, neboť je to barva vášně a opravdu se hodí ke každému letnímu outfitu.

 

kozeny batoh od emotys

 

#kozenybatoh #batoh


5. Značkové hodinky

 

A jsme opět u značky. Ano, v tomto případě platí, že značka ukazuje na kvalitu. Tak jako u slunečních brýlích, opět platí není značka jako značky, není prodejce jako prodejce. Určitě doporučujeme sáhnout po kvalitních značkových kožených hodinkách (které vám kromě všeho budou ladit ke kožené kabelce a koženému batohu), které na vaší ruce vyniknou a vydrží vám mnoho let. Já osobně jsem si za celý život koupila jen dvoje hodinek. Nosím jejich velmi ráda, všude. Mám jedny sportovního charakteru, které se nebojím vzít ke skoro žádnému outfitu a jedny zlaté, které podtrhují elegantnost každého outfitu. Nemám potřeby koupě žádných levných napodobením, protože právě na těchto mých dvou hodinkách se ukazuje kvalita, kterou rada na sobě ukazuji.

 

Vím, že každé léto budou moderní a trendy, protože hodinky na ruku prostě patří, přestože máme hodiny i ve svém telefonu. Nebojte se tedy investovat do této věci, uvidíte každé léto jejich vynosíte. A kdyby jen přes léto.

 

hodiny značka emotys

 

#znackovehodinky #kvalita

 

Milé dámy a slečny, nabídla jsem vám opravdu pět doplňků, které když si pořídíte, tak máte opravdu na dlouhou dobu klid s rozmýšlení, zda to je či není trendy letos. Tyto doplňky vám poslouží nejen přes léto, ale téměř v každém ročním období a vy se tak nebojte ukázat, že máte ve svém šatníku kousky, které víte nosit i několik let a sezón. Vždyť móda není jen o nových věcech, ale také o tom, jak víte ty své oblíbené kvalitní věci kombinovat. Tak tedy navštivte www.emotys.cz, kde najdete minimálně dva doplňky, kterými zazáříte a ne jen to, ukážete, že víte co se nosí a že kvalita je pro vás samozřejmost.

 

#emotys #emotyscz

 

Vaše blogerka heartMarikakiss

 

Zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality