5 luxusních doplňků, které nesmí chybět v šatníku

 

V dnešním blogu budeme řešit 5 věcí které by měla mít žena ve svém šatníku.

 

Jako první téma jsem si zvolila kabelku, pro mě je tato věc velmi důležitá a bez ní se jen tak neobejdu. Já osobně preferuji větší kabelky, vhodné do práce či k lékaři. Této kabelky jsou velmi praktické, už jen proto protože tam můžeme dát mnoho věcí, zda od kosmetiky, dokladů nebo důležitých papírů. Mnoho žen si potrpí hlavně na kvalitě, a proto sahají po kožené kabelce. Díky kožené kabelce víme, že i když zainvestujeme budeme ji mít na dlouhou dobu. Mnoho žen sahá na značkové kabelky, proto že se rádi prezentují. Jiné zas kupují levné eko kůže, které jak víme nevydrží dlouho, protože po opotřebování praskají vznikají viditelné ošoupané rohy, a ještě k tomu popraskané nitě. Proto milé ženy raději sáhněte a investujte do kvalitních kožených kabelek. A díky nim budete stále působit elegantně a draho.

Matná kožená kabelka.

Další věc, která je důležitá v šatníku, a to si myslím, že pro většinu žen jsou hodinky. Hodinky považujeme jako šperk, a proto je také důležité vybrat si kvalitní hodinky, které nebudou po čase opotřebované.

Hodinky jsou v dnešní době různého stylu a materiálu. Nedávno se objevily hodinky dřevěného typu, tyto hodinky jsou výjimečné a zajímavé díky struktuře dřeva, většinou po takových dřevěných hodinkách sahají hlavně muži. Pak jsou hodinky vyrobeny z různých geometrických vzorů a to, kruh, trojúhelník, obdélník a podobné. V této době máme na výběr mnoho různých zajímavých hodinek. V mém šatníku nesmí chybět hlavně hodinky ve zlaté barvě, zlatá barva je moje oblíbená, a proto si ráda kupuji zlaté hodinky matné, třpytivé, lesklé, oblázkové a podobné kousky, které mohu ladit ke svým šperkem.

Zlaté hodinky.

Jako další věc je parfém. Přiznejme se voňavka je pro nás podstatná věc a díky tomu se cítíme lépe, neumím si představit, že ráno vstanu a nenaparfémují se příchodem do práce nebo do společnosti. Člověk se lépe cítí, když je vedle něj osoba, která příjemně voní. Také i muž je pro nás ženy více atraktívnější, když je navoněn. A proto je velmi důležité zvolit dobří parfém abychom zas nevonělo až příliš. Já osobně preferuji voňavky jemnějšího typu, aby nebyly moc dráždivé, ale spíše příjemně pro mě a pro společnost. Pokud má žena kvalitní parfém stačí aplikovat 1-2 střiky, netřeba se bát, že nebudete vůní, právě naopak tím, že máte kvalitní voňavky vůně Vám jen tak rychle nevyprchá.

 

Luxusní značkový parfém.

 

Čtvrtá věc je peněženka. Každý muž a žena musí mít alespoň jednu. Tato věc je velmi potřebná v životě, a proto se nebojte do nich investovat. Muži většinou sahají po kožených peněženkách. Muži nekupují často věci jako my ženy, proto si rádi zaplatí za kvalitu a mají na delší dobu klid. Mnoho žen je mnoho šetrných a proto kupují umělé kabelky z eko kože, které se samozřejmě opotřebují velmi rychle a po čase vypadají fádní, pak si zas koupí další a další a v podstatě si ani neuvědomují, že utratí více peněz než, když zainvestují do kožené peněženky, která vydrží více let. Přiznám se, že před 6 lety jsem jako vánoční dárek dostala od mé maminky krásnou koženou peněženku  v královské modré barvě, prostě nádherná, když jsem ji otevřela a viděla jsem jak se krásně třpytí a vypadá luxusně mé očí zářily jako hvězdy. Jak jsem vzpomínala mám ji 6 rok a stále vypadá jako při odbalení, krásně se stále leskne, nemá žádné popraskání a zipy fungují na jednotku. A proto se nebojte investovat do kožených peněženek či s leskem nebo bez tyto kožené věci jsou velmi kvalitní a nemusíte se bát, že Vám pustí a opotřebují se.

Zlatá kožená peněženka.

 

V mém šatníku nesme samozřejmě chybět kosmetika a to hlavně krém na obličej. Krémy jsou různé hydratační, na vrásky, na mastnou pleť, na suchou pleť a různé tipy. Každá žena by měla vědět co je pro její pokožku nejlepší, a jak je krém správně aplikovat. V mém šatníku mám spoustu krémů, a to čistící krém, na suchou pleť, a hlavně často používám podkladové báze pod make-up. Také i u kosmetiky tak i u krémů je lepší zvolit kvalitní značku, která je lepší pro naši pleť, a ne hned sahat pro ty levnější, díky kterým se můžeme i vyházet. Také jsem v minulosti raději sahala po levnějších krémech, dokud jsem to nikdy nelitovala. A proto je velmi důležité nejprve se poradit s odborníkem, a pak kupovat krémy. Každá žena si zaslouží být krásná, proto nezanedbávejte svou pleť, a sáhněte po kvalitnějších a ověřených značkách.

Značkový makeup.

Vaša blogerka Marikaheart

zdroj obrázků: www.google.cz

Slevy a discount
neustále slevy a akcie

Vrácení zboží
do 30 dnů od zakoupení zboží.

Možnost placení kartou
Mastercard, Visa

100% originální zboží
garance nejvyšší kvality